Bu çok az kanıtla dolu bir spekülasyon, ama bu sabah düşünüyordum…… Bir grup insanın sizin egemenlik ya da nüfus azaltma planlarınıza ya da her ne olursa olsun dirençli olacağını bilseydiniz, bunu yapmanın iyi bir yolu Onlara ulaşmak, bir virüs yaratmak, herkesi bu konuda kızdırmak, bir aşı yaratmak, doğal olarak, gerçekten karşı çıkanlar dirençli olacak ya da aşıyı hiç almayacaklar, sonra ölümcül bir varyantı ya da kesinlikle yok eden farklı bir virüs salıyorsunuz. aşı olmamış kimse. Muhaliflerinizden kurtulmanın etkili bir yolu olurdu.

Ya aşı, kendinizi olacaklardan kurtarmanın tek yoluysa, çünkü artık onlara kimin karşı olduğunu bilmenin bir yolu ve başkalarına zarar vermeden veya herhangi bir kaş kaldırmadan onlardan kurtulmanın bir yolu varsa.

Burada herhangi birimiz bunu düşündü mü?

Author

23 Comments

1. Denizli dan kimler var. Ya aşı kendinizi kurtarmanın tek yoluysa? . Selamlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 231

2. Tekirdağ dan kimler var. Ya aşı kendinizi kurtarmanın tek yoluysa? . Selam web siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 434

3. Artvin dan kimler var. Ya aşı kendinizi kurtarmanın tek yoluysa? . Selamın aleyküm sayfan gerçekten dikkat çekici, sağolun , ali – 416

4. Gaziantep merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 15-08-2021 12:59:49

5. Bu konu : ” Ya aşı kendinizi kurtarmanın tek yoluysa? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 348

6. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Ya aşı kendinizi kurtarmanın tek yoluysa? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 29

8. Bu konu : ” Ya aşı kendinizi kurtarmanın tek yoluysa? ” çok güzel. Slm sayfa inanki mükemmel, saolun , mehmet – 286

9. Bitlis merkezden ben Hasan. Mrb siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 15-08-2021 20:23:36

10. Çanakkale merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-08-2021 22:32:52

11. Bu konu : ” Ya aşı kendinizi kurtarmanın tek yoluysa? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 285

12. Yozgat merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 24-08-2021 17:08:26

13. Bu konu : ” Ya aşı kendinizi kurtarmanın tek yoluysa? ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 114

14. Mardin merkezden ben ziya. Selam web siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 28-08-2021 01:20:48

15. Trabzon merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz gerçekten dikkat çekici, tebrikler 31-08-2021 18:13:23

16. Merhaba herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

17. Batman dan kimler var. Ya aşı kendinizi kurtarmanın tek yoluysa? . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, tebrikler , banu – 439

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ya aşı kendinizi kurtarmanın tek yoluysa? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 176

19. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 09-09-2021 13:25:31

20. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, saolun 14-09-2021 20:24:04

21. Bu konu : ” Ya aşı kendinizi kurtarmanın tek yoluysa? ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 69

22. Çanakkale dan kimler var. Ya aşı kendinizi kurtarmanın tek yoluysa? . Selam web siteniz inanki çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 387

23. Yalova dan kimler var. Ya aşı kendinizi kurtarmanın tek yoluysa? . Selamlar sayfanız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 135

Write A Comment