Aşı, doğal bağışıklık sisteminizin çoğunu ele geçirir ve tek bir şeyle savaşmak için onun yerine geçer, Covid, sizi diğer virüslere ve hastalıklara karşı daha duyarlı hale getirir.

Aşının sizi Covid’e yakalanmaktan korumadığını, sadece şiddetli semptomlara karşı koruduğunu zaten öğreniyoruz. Ancak, bunun S. African varyantı için geçerli olmadığını anlıyoruz, bu da başka bir çekim gerektireceği anlamına geliyor. Bu durumda başka kaç değişken var?

Halihazırda 14.000’den fazla Covid mutasyonu var ve bir sonraki virüs ve hatta doğal bağışıklık sisteminizin normalde başa çıkabileceği hafif grip ne durumda? Pek çok insan, aksi takdirde ölmeyecekleri grip ve hastalıktan ölecek ve suç Covid’e asla yüklenmeyecek. Muhtemelen onu başka bir virüs ve insanları tekrar aşılamak için bir bahane olarak göstermeye çalışacaklar.

Demek istediğim şu ki, aşıyı aldıktan sonra, onları hayatınızın geri kalanında yılda birkaç kez alacaksınız ve hepsi bu kadar deneysel olacak.

Ve tıpkı harcama faturalarına kulak veren Politikacılar gibi, bu aşılara her türlü şeyi sokmaya çalışacaklar.

Author

24 Comments

1. İzmir dan kimler var. Ya aşı sizi gelecekteki aşılara bağımlı yapacaksa? . Mrb siten yeminle mükemmel, teşekkürler , hatice – 48

2. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-04-2021 19:59:00

4. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Ya aşı sizi gelecekteki aşılara bağımlı yapacaksa? . Slm web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 407

5. Bu konu : ” Ya aşı sizi gelecekteki aşılara bağımlı yapacaksa? ” çok güzel. Merhaba herkese siten valla çok güzel, tebrikler , ziya – 492

6. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız cidden güzel, saolun 06-05-2021 22:24:54

7. Erzincan merkezden ben ali. Slm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-05-2021 05:16:37

8. Gümüşhane dan kimler var. Ya aşı sizi gelecekteki aşılara bağımlı yapacaksa? . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 344

9. Bu konu : ” Ya aşı sizi gelecekteki aşılara bağımlı yapacaksa? ” çok güzel. Selamlar siten harbiden hayran edici, teşekkürler , ziya – 143

10. Niğde merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-05-2021 22:34:17

11. Selam web siteniz valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Mrb web siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

13. Bu konu : ” Ya aşı sizi gelecekteki aşılara bağımlı yapacaksa? ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 222

14. Bu konu : ” Ya aşı sizi gelecekteki aşılara bağımlı yapacaksa? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 172

15. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

16. Bilecik merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım 28-06-2021 10:29:07

17. Muş merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-07-2021 09:16:24

18. Selam herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

19. Ağrı dan kimler var. Ya aşı sizi gelecekteki aşılara bağımlı yapacaksa? . merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 445

20. Siirt merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 15-07-2021 11:05:34

21. Konya dan kimler var. Ya aşı sizi gelecekteki aşılara bağımlı yapacaksa? . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , banu – 159

22. Iğdır dan kimler var. Ya aşı sizi gelecekteki aşılara bağımlı yapacaksa? . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , ali – 388

23. Bu konu : ” Ya aşı sizi gelecekteki aşılara bağımlı yapacaksa? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz çok iyi, tebrikler , gaye – 441

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link