Ya aşılar gerçekten yetersiz test edilmediyse?

Bize sadece 1 yıllık geliştirme yaptıkları söylendi, peki ya bu saçmalıksa? Bütün bunların açıkça planlandığını görünce, seçkinler beklenmedik komplikasyonlar istemedikleri için yıllardır gizlice geliştirilmediklerini ve bize sadece 1 yıllık test süreleri olduğu söylendiğini nereden biliyoruz?

Kimsenin bunu düşünmemesini ilginç buluyorum.

This Post Has 6 Comments

1. ali

Rize dan kimler var. Ya aşılar gerçekten yetersiz test edilmediyse? . Slm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 104

2. emin

Samsun dan kimler var. Ya aşılar gerçekten yetersiz test edilmediyse? . selamun aleyküm sayfa harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 307

3. gaye

Bu konu : ” Ya aşılar gerçekten yetersiz test edilmediyse? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun , gaye – 473

4. Emine

Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler

5. Hasan

Bu konu : ” Ya aşılar gerçekten yetersiz test edilmediyse? ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 281

6. Anonim

Bu konu : ” Ya aşılar gerçekten yetersiz test edilmediyse? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 137

Bir cevap yazın