Ya aşılara karşı yapılan tüm protestolar medya tarafından isteniyorsa, medyada çokça yer verildiğini fark ediyorum. Sahneleniyor demiyorum, kışkırtılıyor.

Koronavirüs ortaya çıkmadan önce, pek azımız DSÖ tarafından bir pandemik simülasyon olduğunu biliyoruz, bu simülasyonda ortaya çıkacak tüm protestoları öngördüler. Ve tahmin edin simülasyondaki büyük protestolardan sonra ne oldu? Gerçek hükümetler, protestoların bir “güvenlik ve güvenlik” önlemi olarak şiddete dönüşmesi nedeniyle yeni baskıcı yasalar uyguluyor.

Btw kesin olarak almayın, bu sadece bir hipotez

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Ya aşılar psikopatsa ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 439

2. Gaziantep merkezden ben memo. Merhaba paylaşım vallaha billaha iyi, sağolun 01-08-2021 12:24:50

3. Bu konu : ” Ya aşılar psikopatsa ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 417

4. Bu konu : ” Ya aşılar psikopatsa ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, şukuladım , – 490

5. Tokat dan kimler var. Ya aşılar psikopatsa . Mrb siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , doruk – 184

6. Bu konu : ” Ya aşılar psikopatsa ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 329

7. Bu konu : ” Ya aşılar psikopatsa ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım , emin – 206

8. Düzce merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-08-2021 05:34:22

9. Selam herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

10. Sinop dan kimler var. Ya aşılar psikopatsa . selamun aleyküm sayfan vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 52

11. Kastamonu dan kimler var. Ya aşılar psikopatsa . Selamlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sağolun , ali – 253

12. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Bu konu : ” Ya aşılar psikopatsa ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 78

14. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok güzel, sağolun

15. Bu konu : ” Ya aşılar psikopatsa ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 249

16. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

17. Mrb sayfa cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

18. Karabük merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, şukuladım 25-08-2021 17:27:23

19. Muş dan kimler var. Ya aşılar psikopatsa . Merhabalar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 133

20. Slm siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Siirt dan kimler var. Ya aşılar psikopatsa . Selamlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 95

22. Gaziantep merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz yeminle iyi, face de paylaştım 08-09-2021 22:32:00

23. Sivas dan kimler var. Ya aşılar psikopatsa . selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 168

24. Muğla dan kimler var. Ya aşılar psikopatsa . Selam paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 171

25. Gümüşhane merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız valla iyi, face de paylaştım 23-09-2021 11:53:40

26. Selam paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

27. Bu konu : ” Ya aşılar psikopatsa ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 65

Write A Comment