Disclamer: Bu yazıda sınırlı İngilizce becerisi ve eğitimi.

Albert Einstein bize uzay ve zamanın ilişkili olduğunu söyledi. Ayrıca bize kütlenin yerçekimini etkilediğini söyledi.

Bir gravimetre, yerçekimi ivmesini ölçmek için kullanılan bir araçtır.

Bana gelgit kuvvetini, diğer bir deyişle denizin neden dolunayda yerçekimi kuvvetine yükseldiğini hatırlatıyor (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Tidal_force)

Nasıl çalıştığını bilmiyorum ve yardımına ihtiyacım var. Güneş sistemimizde bizi etkileyebilecek diğer büyük kütleler hakkında hiçbir veriye sahip değilim.

Ruh hali suyu yükseltirse, uzaktaki büyük kütlenin bizi önemli bir kuantum oranında etkilemesi mümkün olabilir mi?

… Cjck239 tarafından gönderildi
[comments]

Author

17 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ya astroloji gerçekse? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 105

2. Gaziantep dan kimler var. Ya astroloji gerçekse? . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 17

3. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım 26-01-2021 20:07:20

4. Slm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

5. İzmir dan kimler var. Ya astroloji gerçekse? . Slm siteniz inanki hoşuma gitti, saolun , Hasan – 294

6. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Siirt merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-02-2021 10:09:54

8. Bu konu : ” Ya astroloji gerçekse? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 298

9. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Ya astroloji gerçekse? . Selam herkese sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 494

10. Slm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, saolun

11. Selamlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun

12. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

13. Aydın dan kimler var. Ya astroloji gerçekse? . Merhabalar web siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 97

14. Nevşehir merkezden ben Hasan. Slm sayfa yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 29-03-2021 18:01:49

15. Bu konu : ” Ya astroloji gerçekse? ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 79

16. Sinop merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-04-2021 04:13:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link