Ve sadece rollerini mi oynuyorlar? Tüm hayvanlar değil, daha çok kediler, kargalar ve köpekler gibi. Ya etkileşimlerimizi, dillerimizi anlarlarsa ve sadece lol kendi rollerini oynuyorlarsa? Bizim hakkımızda çok fazla umursamadıklarını, ancak doğamızı yakaladıklarını ve hatta belki bir dereceye kadar anladıklarını hayal edin.

26 Comments

1. selam arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, face de paylaştım

2. Kayseri merkezden ben ali. Merhaba sayfa vallaha mükemmel, saolun 17-05-2021 10:37:34

3. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Ya BAZI hayvanlar insanlar hakkında çok şey anlarsa . selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 336

4. Elazığ merkezden ben hatice. Merhaba siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 23-05-2021 17:48:19

5. Uşak merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 25-05-2021 12:43:28

6. Kırşehir dan kimler var. Ya BAZI hayvanlar insanlar hakkında çok şey anlarsa . Selamlar paylaşımınız inanılmaz iyi, saolun , gaye – 294

7. Mersin dan kimler var. Ya BAZI hayvanlar insanlar hakkında çok şey anlarsa . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 333

8. Şanlıurfa dan kimler var. Ya BAZI hayvanlar insanlar hakkında çok şey anlarsa . Selam web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 344

9. Bu konu : ” Ya BAZI hayvanlar insanlar hakkında çok şey anlarsa ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 137

10. Bu konu : ” Ya BAZI hayvanlar insanlar hakkında çok şey anlarsa ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 252

11. İstanbul dan kimler var. Ya BAZI hayvanlar insanlar hakkında çok şey anlarsa . Selam herkese sayfan valla dikkat çekici, sağolun , memo – 405

12. Bu konu : ” Ya BAZI hayvanlar insanlar hakkında çok şey anlarsa ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 17

13. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-06-2021 17:04:38

14. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-06-2021 23:36:41

15. Merhaba siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

16. Edirne dan kimler var. Ya BAZI hayvanlar insanlar hakkında çok şey anlarsa . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 174

17. Samsun merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, tebrikler 04-07-2021 01:37:29

18. Bu konu : ” Ya BAZI hayvanlar insanlar hakkında çok şey anlarsa ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , emin – 158

19. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 09:56:35

20. Bu konu : ” Ya BAZI hayvanlar insanlar hakkında çok şey anlarsa ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 459

21. Bu konu : ” Ya BAZI hayvanlar insanlar hakkında çok şey anlarsa ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 434

22. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 17-07-2021 16:37:04

23. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Siirt dan kimler var. Ya BAZI hayvanlar insanlar hakkında çok şey anlarsa . Selamın aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 413

25. Bu konu : ” Ya BAZI hayvanlar insanlar hakkında çok şey anlarsa ” çok güzel. Merhaba web siten inanki hayran edici, sağolun , hatice – 262

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link