Yasal Uyarı: İnanmak için kanıtım veya somut nedenlerim yok. Rezervin% 90’ının sahte olması gibi saçma bir miktardan bahsetmiyorum, bu pek olası değil. Ben sadece spekülasyon yapıyorum.

Ama hayal edin: kalın bir gerçek altın tabakasıyla (1 cm veya 0,4 inç gibi) kaplanmış aynı altın yoğunluğuna sahip bir alaşımdan yapılmış bir çubuk, siz onu kesene kadar gerçek bir çubuktan ayırt edilemez. Bu durumda, çubuğun neredeyse tüm ağırlığı sahte olacaktır. Madeni paralarına olan uluslararası güveni veya borçlarını ödeme kapasitesini artırmak için altın rezervini yaklaşık% 20 oranında yapay olarak genişletmek herhangi bir ülke için kolay olmaz mıydı? Tek bir ülke rezervinde keşfedilen sahte barlar gibi bir skandal, güven kaybına ve tüm dünya ekonomisinin çökmesine (belki 2.Dünya Savaşı’ndan daha kötü) yol açabilir.

Bunun gibi bazı gazetecilik makalelerine göre dolaşımda olan bazı sahte altınlar var:

Dolaşımdaki sahte markalı altın külçeler.

Author

14 Comments

1. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, tebrikler

2. Ardahan merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 16-03-2021 15:15:48

3. Merhaba paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” Ya bazı ülkelerin altın rezervi doğru değilse? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 118

5. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Ya bazı ülkelerin altın rezervi doğru değilse? . Selam web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 375

6. Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

7. Nevşehir dan kimler var. Ya bazı ülkelerin altın rezervi doğru değilse? . Selam herkese web siten vallaha çok iyi, sağolun , ahmet – 359

8. Bu konu : ” Ya bazı ülkelerin altın rezervi doğru değilse? ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 141

9. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Ya bazı ülkelerin altın rezervi doğru değilse? ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi çok güzel, saolun , Gürbüz – 125

11. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

12. Bu konu : ” Ya bazı ülkelerin altın rezervi doğru değilse? ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 71

13. selam arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Selamın aleyküm siten vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link