Kategoriler
Genel

ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur?

bu yüzden benim anlayışım doğruysa, evrensel güç yapısı temelde altta birkaç milyar ve belki de üstte birkaç bin oluşan bir piramittir, hepsi etki katmanları halinde düzenlenmiştir, bu nedenle ne kadar yüksekseniz, doğrudan altında daha fazla insan veya dolaylı olarak, bir karar vermek için hemfikir olmanız gereken daha az insanı ve daha az emir vermeniz gerekir, bu nedenle daha yüksek bir katmandaki biri öldürülürse / ateşlenirse, etkilerinin kaybı güçlü bir şekilde ‘yankılanacaktır’ tüm alt katmanlarda ve konumları bir değiştirme ile doldurulduğunda. tamamen farklı bir insan olmasından dolayı en azından biraz farklı şeyler yapacaklar ve etkilerinin ortaya çıkması tüm alt katmanlarda ‘yankılanacak’. merak ediyorum, bu “yankılar” emir zincirinin aşağısında ölçülebilir olabilir mi? örneğin, radikal olarak farklı bir belediye başkanı seçilir ve bütün bir şehir için politika, aniden yaklaşımını değiştiren ve daha sonra işten çıkarılan / öldürülen / kaybolan bir belediye başkanına karşı değişir. yerine eski belediye başkanının yaptığı şeyi yapan bir belediye başkanı yerleştirildi: bu, kukla ustasıyla top oynamayan bir politikacının algılanabilir bir örneği olurdu. herhangi bir değişiklik olmadan bir değişiklik. Tabii ki bunlar sadece politik etkiler ve bu konuda önemsiz olanlar olmakla birlikte, müdür tutulan etki miktarından bağımsız olarak uygulanmalıdır. İnternetin kaynağı göz önüne alındığında (cumhurbaşkanları, senatörler, papa, siyah adamlar ya da üstte olanlar) teorik olarak, belirli kişilerin ölümleri / ateşleri ile kitlesel popülasyonlarda ince ve açık toplumsal gündem değişimlerini çaprazlamak için bir program tasarlayabilir. hem açık hem de gizli gerçek emir zincirini ortaya çıkarmak için? evet, muhtemelen farkında olmadığımız güçlü bireylerdir, ancak daha az belirsiz olan bir tür doğrudan astına sahip olmaları gerekir. düşünceler?

“ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur?” için 24 yanıt

Kayseri merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 30-04-2020 12:18:44

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 03-05-2020 07:46:47

Amasya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, saolun 06-05-2020 12:13:09

Balıkesir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 09-05-2020 19:14:45

Sakarya merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 14-05-2020 10:19:30

Kütahya merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 14-05-2020 10:19:55

Hatay merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 22-05-2020 02:45:33

Kocaeli merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın inan ki mükemmel, face de paylaştım 27-05-2020 15:50:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir