bu yüzden benim anlayışım doğruysa, evrensel güç yapısı temelde altta birkaç milyar ve belki de üstte birkaç bin oluşan bir piramittir, hepsi etki katmanları halinde düzenlenmiştir, bu nedenle ne kadar yüksekseniz, doğrudan altında daha fazla insan veya dolaylı olarak, bir karar vermek için hemfikir olmanız gereken daha az insanı ve daha az emir vermeniz gerekir, bu nedenle daha yüksek bir katmandaki biri öldürülürse / ateşlenirse, etkilerinin kaybı güçlü bir şekilde ‘yankılanacaktır’ tüm alt katmanlarda ve konumları bir değiştirme ile doldurulduğunda. tamamen farklı bir insan olmasından dolayı en azından biraz farklı şeyler yapacaklar ve etkilerinin ortaya çıkması tüm alt katmanlarda ‘yankılanacak’. merak ediyorum, bu “yankılar” emir zincirinin aşağısında ölçülebilir olabilir mi? örneğin, radikal olarak farklı bir belediye başkanı seçilir ve bütün bir şehir için politika, aniden yaklaşımını değiştiren ve daha sonra işten çıkarılan / öldürülen / kaybolan bir belediye başkanına karşı değişir. yerine eski belediye başkanının yaptığı şeyi yapan bir belediye başkanı yerleştirildi: bu, kukla ustasıyla top oynamayan bir politikacının algılanabilir bir örneği olurdu. herhangi bir değişiklik olmadan bir değişiklik. Tabii ki bunlar sadece politik etkiler ve bu konuda önemsiz olanlar olmakla birlikte, müdür tutulan etki miktarından bağımsız olarak uygulanmalıdır. İnternetin kaynağı göz önüne alındığında (cumhurbaşkanları, senatörler, papa, siyah adamlar ya da üstte olanlar) teorik olarak, belirli kişilerin ölümleri / ateşleri ile kitlesel popülasyonlarda ince ve açık toplumsal gündem değişimlerini çaprazlamak için bir program tasarlayabilir. hem açık hem de gizli gerçek emir zincirini ortaya çıkarmak için? evet, muhtemelen farkında olmadığımız güçlü bireylerdir, ancak daha az belirsiz olan bir tür doğrudan astına sahip olmaları gerekir. düşünceler?

Author

103 Comments

1. Kayseri merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 30-04-2020 12:18:44

2. Erzurum merkezden ben banu. Merhaba sayfan inan ki iyi, teraziye tıkladım 01-05-2020 13:35:55

3. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 03-05-2020 07:46:47

4. Selam herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

5. Ordu merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi vallaha iyi, tebrikler 06-05-2020 02:42:51

6. Amasya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, saolun 06-05-2020 12:13:09

7. Balıkesir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 09-05-2020 19:14:45

8. Merhaba herkese web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım

9. Merhabalar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

10. Gümüşhane merkezden ben Emine. Mrb siten harbiden mükemmel, şukuladım 14-05-2020 10:19:18

11. Sakarya merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 14-05-2020 10:19:30

12. Kocaeli merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten cidden güzel, teşekkürler 14-05-2020 10:19:49

13. Kütahya merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 14-05-2020 10:19:55

14. selamun aleyküm siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım

15. Merhabalar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

16. Hatay merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 22-05-2020 02:45:33

17. Kocaeli merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın inan ki mükemmel, face de paylaştım 27-05-2020 15:50:39

18. Selam sayfan harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

19. Ardahan merkezden ben ahmet. Mrb siteniz süper ötesi hayran bıraktı, saolun 27-05-2020 22:05:17

20. Erzincan merkezden ben doruk. Selamlar sayfa vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 29-05-2020 22:50:12

21. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

22. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun

23. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Slm web siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

25. Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

26. Ordu merkezden ben banu. Selam web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 13-07-2020 04:36:10

27. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

28. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Aydın merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2020 00:03:38

30. Slm web siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

31. Merhabalar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

32. Çorum merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, sağolun 12-08-2020 00:44:14

33. Balıkesir merkezden ben banu. Mrb sayfan inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-08-2020 17:18:41

34. Selam web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

35. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, sağolun

36. Şırnak merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-09-2020 19:20:07

37. Selamın aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

38. selam arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

39. Giresun merkezden ben banu. Merhaba herkese siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:31:40

40. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun 08-10-2020 11:14:37

41. Slm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

42. Hatay dan kimler var. ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , memo – 476

43. Edirne dan kimler var. ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? . selam arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, sağolun , ziya – 481

44. Düzce dan kimler var. ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? . merhaba arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 173

45. Slm bu web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Bu konu : ” ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 481

47. Edirne dan kimler var. ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? . Merhabalar web siteniz vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 313

48. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 10-11-2020 10:35:26

49. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 96

50. Gaziantep merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız valla iyi, saolun 28-11-2020 14:27:12

51. Bu konu : ” ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 122

52. Bu konu : ” ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden iyi, tebrikler , – 56

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 145

54. Bu konu : ” ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 19

55. elif yılmaz Reply

Mrb siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

56. Kırıkkale merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-12-2020 01:40:29

57. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 415

58. Niğde merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-12-2020 12:18:31

59. Kırklareli dan kimler var. ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, tebrikler , banu – 267

60. Adana merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 31-12-2020 16:11:23

61. İzmir merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 05-01-2021 12:39:19

62. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, sağolun

63. Bu konu : ” ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz iyi, face de paylaştım , Emine – 419

64. Bu konu : ” ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 492

65. Gaziantep merkezden ben emin. Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 01-02-2021 05:42:06

66. Hakkari dan kimler var. ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? . selamun aleyküm paylaşımın valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 310

67. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? ” çok güzel. Slm siteniz inanki mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 361

68. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

69. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? . Selamlar sayfanız ciddiyim iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 351

70. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım

71. Erzurum merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 25-02-2021 21:07:37

72. Balıkesir dan kimler var. ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? . Mrb web sitesi yeminle çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 481

73. Hatay merkezden ben ali. Selam web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 04-03-2021 02:53:42

74. Bu konu : ” ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , – 241

75. Bu konu : ” ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 209

76. Bu konu : ” ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 65

77. Merhaba herkese web siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

78. Bu konu : ” ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 316

79. İzmir dan kimler var. ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? . Merhabalar paylaşımın valla güzel, face de paylaştım , Aylin – 129

80. Hakkari merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-04-2021 03:55:43

81. Çorum merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın vallaha hayran edici, şukuladım 15-04-2021 19:38:35

82. Bayburt dan kimler var. ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 194

83. Selamın aleyküm sayfa cidden çok güzel, tebrikler

84. Ankara dan kimler var. ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? . Selamın aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 257

85. Trabzon dan kimler var. ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? . Selam herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 496

86. Manisa dan kimler var. ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? . Selamın aleyküm paylaşımın valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 317

87. Merhabalar sayfanız valla çok güzel, teşekkürler

88. Mrb sayfan ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

89. Osmaniye merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-05-2021 21:33:52

90. Bu konu : ” ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 382

91. Batman merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-05-2021 17:40:39

92. Sivas dan kimler var. ya bireyler öldüğünde / ateşlendiğinde ve daha sonra değiştirildiğinde toplumun nasıl değiştiğini analiz ederek bireylerin toplumsal gücünü hesaplayabilirsek ne olur? . selamun aleyküm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 149

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link