Demek istediğim, Trump 4 yıldır görevdeydi ve temelde yeniden seçilmeyince sinirlendi.

Öyleyse neden her şeyin sınıflandırmasını kaldırıp dünyaya neler olup bittiğiyle ilgili gerçeği söylemedi?

Açıkça her şeyi biliyordu ve basitçe “Siktir git, her şeyi serbest bırakıp hepinizi köpek kulübesine koyacağım” demek için (bu terimi hafifçe kullanarak) bir nedeni vardı.

Ama yapmadı, bu da beni düşündürdü, ya bize Covid, tüm savaşlar, 11 Eylül, jfk vb. Hakkındaki gerçeği söylüyorlarsa.

Biliyorum, tüm komplo teorilerini ve çürütülmüş resmi hikayeleri biliyorum ama bir dakika düşünün.

Söylediğim gibi, erken koz tüm bunları yapmak için çok önemsiz olabilirdi ama yapmadı, çünkü serbest bırakılacak bir şey olmaması için iyi bir şans var.

Author

34 Comments

1. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

2. Slm siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

3. Bu konu : ” Ya bize söyledikleri doğruysa? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , doruk – 297

4. Ardahan dan kimler var. Ya bize söyledikleri doğruysa? . Selamlar sayfanız harbiden iyi, facebookta paylaştım , ali – 317

5. Selamlar web siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

6. Bu konu : ” Ya bize söyledikleri doğruysa? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , Emine – 196

7. Bitlis merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-03-2021 20:42:57

8. Ağrı merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, sağolun 14-03-2021 00:39:39

9. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-03-2021 14:07:40

10. Kars dan kimler var. Ya bize söyledikleri doğruysa? . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , doruk – 387

11. Merhaba web sitesi gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” Ya bize söyledikleri doğruysa? ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 72

13. İstanbul dan kimler var. Ya bize söyledikleri doğruysa? . Mrb paylaşımınız inanki dikkat çekici, saolun , – 318

14. Selam herkese paylaşımınız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

15. Bitlis dan kimler var. Ya bize söyledikleri doğruysa? . selamun aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 109

16. Bu konu : ” Ya bize söyledikleri doğruysa? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, face de paylaştım , hatice – 60

17. Tunceli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten valla çok iyi, teşekkürler 27-04-2021 04:14:33

18. Sakarya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-04-2021 07:36:41

19. elif yılmaz Reply

Çanakkale dan kimler var. Ya bize söyledikleri doğruysa? . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 53

20. Ankara merkezden ben banu. Mrb web siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-05-2021 08:59:09

21. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler

22. Selamlar sayfan harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

23. Bu konu : ” Ya bize söyledikleri doğruysa? ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki mükemmel, tebrikler , memo – 462

24. Erzincan merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, saolun 09-06-2021 17:17:21

25. Merhabalar paylaşımın inanki çok güzel, sağolun

26. Amasya merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha güzel, linkedinde paylaştım 01-07-2021 11:42:13

27. Ankara merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-07-2021 21:55:29

28. Bu konu : ” Ya bize söyledikleri doğruysa? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, şukuladım , emin – 231

29. Bartın dan kimler var. Ya bize söyledikleri doğruysa? . Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 242

30. Bu konu : ” Ya bize söyledikleri doğruysa? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 439

31. elif yılmaz Reply

Merhabalar siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

32. Samsun dan kimler var. Ya bize söyledikleri doğruysa? . Merhaba web siten süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 497

33. Aydın dan kimler var. Ya bize söyledikleri doğruysa? . Merhaba sayfan inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 35

34. Bu konu : ” Ya bize söyledikleri doğruysa? ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 490

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link