Bu tamamen varsayımsal, sadece yazarken düşündüğüm bir şey. Yazdığım hiçbir lanet şeye inanmıyorum, biraz tuzla al

O kadar çok şey bana bu Evrenin gerçekten büyülü olduğunu hatırlattı. Demek istediğim, bizler bir et makinesinin etrafında dolaşan, kuru yapraklar tüttüren ve eğlenmek için bulunan, âşık olan ve saatte bir milyon mil hızla yüzen canlı bir teraryumun üzerindeyken gözlerimizde çiy damlaları oluşturan düzenlemeleri dinleyen hayaletleriz. imkansız fizikle dolu sonsuz bir boşluk. Bundan daha büyülü olan ne? Ve tüm küçük insan deneyimleri. Eşzamanlılıklar .. İmkansız tesadüfler .. Deja vu .. Düşler .. DMT .. Bütün bunlar inanılmaz derecede büyü. Özellikle DMT’den hiçbir şey bilmediğimi fark ettim. DMT’yi kullanana kadar ergenlik dönemimin sonlarında psychedelics kullanırken bile çok, çok katı bir ateisttim. Sanki hemen var olabilecek en güçlü “ev” duygusuyla bir yere gittim. Etrafımdaki varlıklarla, beni görmekten çok heyecan duyuyorum. Önemsiz olduğumu sanıyordum. “Tabii ki yaptın .. Ama değilsin, kimse sevmiyor ve seni her şeyin kimseyi sevebileceğinden daha çok seviyoruz”, onlar haklıydılar. Sanki bilincimiz gerçeği oluşturuyor gibi, ama DMT bir uyarıcı olarak tanıtıldığında, Evren parçalanır ve sanki aslında her zaman oradaymış gibi sizin için özel olarak tasarlanmış bir psychedelic aşk sirke dönüşür. Demek istediğim bu ne? Bunu filmlerde bile duymuyorsunuz! Her tuhaf UFO, sahip olduğumu sandı, her politika veya din düşüncesi .. Hepsi sonsuza kadar süren beş dakikadan kısa bir süre içinde tamamen yok edildi. Beni güldürdü ve her şey bana da güldü, bu Evren hakkında tek bir şey bildiğimi bile düşündü. Çünkü yapmıyorum! Ama bu en iyi bölümdü. Bu neden yasadışı? DMT’den öğrendiğiniz aynı dersler neden pek çok filme ve masallara işleniyor? Ya da DMT bile değil, sadece genel olarak hayattan öğrendiğiniz dersler.

Her şey bizden mi gizleniyor? Düşünmek çılgınca, biliyor musunuz, Kleopatra’ya Kleopatra’dan daha yakın olduğumuzu, piramitlerin inşasına daha yakın olduğumuzu söylerler. O zamanlar da şimdi olduğu kadar zekiydik, aynı hayvanız. Öğrendiğimiz tüm bu dersler, arkadaşlar, aile ve hikayeler .. Tüm bunlar milyonlarca yıllık insan deneyiminde tekrar tekrar oluyor. Bu yeni değil. Eşzamanlılıklar yeni değil, Deja vu yeni değil, DMT yeni değil. Şu anda olduğun gibi, o zamanlar var olsaydın, yine de aynı zeki olurdun. Yine de sen olurdun. Ve eski zamanlarda bu insanlar tıpkı bizim gibiydiler, sadece bizim şimdi olduğumuz gibi zamanlarına göre şekilleniyorlardı.

Hiçbir şey olmadı. Bu kadar uzun. Binlerce yıl, teknolojimiz hareketsiz kaldı. Yepyeni bir hayat değiştiren teknoloji veya yeni bir süper bilgisayar olmadan, hayatlarımızı sanki bir tür cyborg eklentisiymiş gibi kontrol etmektense, 12 ay devam edemeyeceğimiz bir yer.

İnsanlar bu kadar uzun süre ne yapıyordu?

Belki oldukları yerde kalmak istediler. Belki hayatta ihtiyaç duydukları her şeye sahiptiler. Belki o kadar uzun yaşamayı umursamadılar ya da başka herhangi bir şey çünkü öldüğümüzde eve geri döneceğimiz konusunda içsel bir anlayışları vardı. Bizi yaratan şeyin aynısı tarafından hayal edebileceğimizden daha fazla sevildiğimizi. Ve gerçek olduğunu bilerek ona güvendiler. Herhangi bir dindar kişinin zihninde bu Evrenin ne olduğu konusunda bir şüphesi olmadığı için mantıklıdır. Bunun aşırı derecede zehirli olabileceğini ve bize karşı kullanılabileceğini düşünüyorum ve öyle. Ama belki bazı bölümleri doğrudur, her dinin birçok bölümünün mükemmel olduğunu söyleyecek kadar ileri gideceğim. Mesih şimdi geri dönseydi, Hıristiyanlığın durumundan memnun olmayacaktı. Veya herhangi bir organize din. Nefret, olumsuzluk ve yargı bir “Hristiyan” veya “Budist” den ya da her neyse ortaya çıkmaya başladığı anda, onların gerçekte söyledikleri ve sandıkları gibi olmadıklarını anlıyorum. Çünkü bu, peygamberlerinin öğrettiği her şeyi açıkça göz ardı ediyor. O an kızıyorlarsa, bu bir şeydir, ancak karakterlerinin bir parçasıysa, o zaman dini kendi bencil sebepleri için kullanıyorlar.

Belki bir grup insan bir araya geldi ve çoğunluğu din gibi şeylerle doldurmaya karar verdi. Niyetlerini kim bilir, ama bu gerçekten olanların bir parçası. Bana öyle geliyor ki, birkaç ülke liderlerini bir araya toplayıp, “Bakın çocuklar, tüm bunları kendimiz kontrol edelim. Savaşlarla savaşalım ki insanlar özgür irade yanılsamasına sahip olsunlar ki bu da kendi içlerinde öyle. dini ideolojiler. Bu Evren ve Benliğin sahip olduğu büyüyü biliyoruz. Ama biz aynı yerde kalıyoruz. İnsanlar yeni teknoloji yapmayı umursamıyorlar, çünkü bizim yaptığımızın ölümün başlangıç ​​olduğunu biliyorlar. Ama ya eğer öyleyse Bu şeyi zihinsel olarak değil, fiziksel olarak açıp parçalamak için teknolojiyi kullandık, cennete gerçek bir kule inşa ettik. ruh için endişelen ve sonsuza kadar yaşayabileceklerine inanmaya devam et. Sonunda gerçekten bir gençlik pınarı yaratana kadar, evreni ve tüm büyüsünü fiziksel olarak programlamamıza ve anlamamıza yardımcı oluyor mu? büyü. Sihri ortadan kaldırırsak, kendilerini bilmezler, ancak bunu yapmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecekler, Evrene Mutlak cevabı yaratacaklar. “

Benim için cevap aşktır. Evrenin sırlarını bulmadan öleceğim. Ama ben onun takdir ettiğimizden daha büyülü olduğuna inanıyorum. Nihai bir gerçeklikteki bazı sihirbazlar muhtemelen bir Kore füzyon restoranına giden bir asansörde şekerleme oynamayı hayal ediyor.

Author

31 Comments

1. Bu konu : ” Ya bu Evren sihirle doluysa ve onu kırmak için teknoloji yaratmak amacıyla bizden pervasızca gizlenmişse? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle dikkat çekici, şukuladım , hatice – 71

2. Slm sayfan ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

3. Ankara merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 02-04-2021 17:56:17

4. Çankırı merkezden ben banu. Slm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 05-04-2021 02:37:16

5. Düzce dan kimler var. Ya bu Evren sihirle doluysa ve onu kırmak için teknoloji yaratmak amacıyla bizden pervasızca gizlenmişse? . Selamlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 207

6. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz valla çok iyi, sağolun 08-04-2021 11:51:44

7. Mardin merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-04-2021 16:52:52

8. Kırklareli merkezden ben ziya. Slm siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 12-04-2021 18:07:18

9. Bu konu : ” Ya bu Evren sihirle doluysa ve onu kırmak için teknoloji yaratmak amacıyla bizden pervasızca gizlenmişse? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 377

10. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Selam paylaşımın inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-04-2021 20:42:27

11. Hakkari dan kimler var. Ya bu Evren sihirle doluysa ve onu kırmak için teknoloji yaratmak amacıyla bizden pervasızca gizlenmişse? . Selam paylaşımın yeminle hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 309

12. Adıyaman merkezden ben Emine. Selam sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 06-05-2021 22:45:23

13. Bu konu : ” Ya bu Evren sihirle doluysa ve onu kırmak için teknoloji yaratmak amacıyla bizden pervasızca gizlenmişse? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 55

14. Burdur dan kimler var. Ya bu Evren sihirle doluysa ve onu kırmak için teknoloji yaratmak amacıyla bizden pervasızca gizlenmişse? . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 371

15. Edirne merkezden ben banu. Selamlar siten inanki dikkat çekici, teşekkürler 09-05-2021 09:50:45

16. elif yılmaz Reply

Selam web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

17. Manisa merkezden ben memo. Slm web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 22-05-2021 16:49:43

18. Tokat merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi gerçekten güzel, saolun 27-05-2021 15:34:10

19. Batman merkezden ben ali. Selam bu web sitesi gerçekten iyi, teraziye tıkladım 01-06-2021 04:04:02

20. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

21. Bu konu : ” Ya bu Evren sihirle doluysa ve onu kırmak için teknoloji yaratmak amacıyla bizden pervasızca gizlenmişse? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 1

22. Bu konu : ” Ya bu Evren sihirle doluysa ve onu kırmak için teknoloji yaratmak amacıyla bizden pervasızca gizlenmişse? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 62

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ya bu Evren sihirle doluysa ve onu kırmak için teknoloji yaratmak amacıyla bizden pervasızca gizlenmişse? ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 437

24. elif yılmaz Reply

Selam web siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

25. Osmaniye merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-06-2021 22:51:22

26. İzmir dan kimler var. Ya bu Evren sihirle doluysa ve onu kırmak için teknoloji yaratmak amacıyla bizden pervasızca gizlenmişse? . Merhaba herkese web siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 42

27. Bu konu : ” Ya bu Evren sihirle doluysa ve onu kırmak için teknoloji yaratmak amacıyla bizden pervasızca gizlenmişse? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden güzel, sağolun , Emine – 107

28. Bu konu : ” Ya bu Evren sihirle doluysa ve onu kırmak için teknoloji yaratmak amacıyla bizden pervasızca gizlenmişse? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 38

29. Tokat dan kimler var. Ya bu Evren sihirle doluysa ve onu kırmak için teknoloji yaratmak amacıyla bizden pervasızca gizlenmişse? . Merhaba herkese web sitesi gerçekten hayran edici, saolun , memo – 47

30. Karabük dan kimler var. Ya bu Evren sihirle doluysa ve onu kırmak için teknoloji yaratmak amacıyla bizden pervasızca gizlenmişse? . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 334

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link