Nüfusun azalmasına inanan herkes için önemli bir nedenim olabilir. Belki de bunu paylaşma imkanına sahip birinin, elitlerin sövülmek istemediği bir sırrı vardır.

O kadar güçlü bir sır ki, serbest bırakılırsa neredeyse tüm insan nüfusunu onlara karşı tamamen döndürebilir.

Epstein veya 9/11 ya da muhtemelen çok daha kötü bir şey olsun.

Belki de sadece güçle ilgili değil, kendilerini korumak için mümkün olduğunca çok insanı gemiye almaları gerekiyor, herkese aşı yaptırmanın nedeni budur.

Herkesi aşılar, ADE’ye ve uzun süreli ciddi yan etkilere neden olur.

Yine de umursamıyorlar çünkü tüm fikir, karşı koyamamanız için sizi öldürmekti.

Kaçınılmaz tepkilerden kaçınmak için toplumu çökertmek istiyorlar

Herkes ölür ve kalanlar o kadar dağınık ve küçük sayılarda hayatta kalırlar ki, onlara karşı hiçbir şey koordine edilemez.

Belki Q, McAfee veya herkesten daha fazla olan farklı bir oyuncu.

Korkuyorlar ve her şeyden çok çaresizlikten pasaportları yerine koyuyorlar.

Gerçeğin kaçınılmaz olduğundan korkarlar ve son bir manevrada kendilerini kurtarmak için herkesin resmin dışında kalmasına ihtiyaç duyarlar.

Bu, hayal edilenden çok daha büyük bir komplo olabilir.

Bu noktada denemezler bile, güçlerini bilirler ve kendilerini korumak için sonuna kadar kullanacaklardır.

Author

15 Comments

1. Yalova merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-08-2021 06:29:45

2. Bu konu : ” Ya bunların hepsi bir örtbassa ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım , ziya – 299

3. Merhaba herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

4. Bu konu : ” Ya bunların hepsi bir örtbassa ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 266

5. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Ya bunların hepsi bir örtbassa . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 30

6. Sivas merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 26-08-2021 11:19:17

7. Bu konu : ” Ya bunların hepsi bir örtbassa ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sağolun , mehmet – 202

8. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Ya bunların hepsi bir örtbassa . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden güzel, sağolun , elif yılmaz – 247

9. Amasya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-09-2021 00:07:36

10. Giresun merkezden ben doruk. Merhabalar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 05-09-2021 03:50:24

11. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa yeminle güzel, tebrikler 06-09-2021 05:17:33

12. Selam web siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

13. Bu konu : ” Ya bunların hepsi bir örtbassa ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 22

14. Trabzon merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 15-09-2021 02:58:40

Write A Comment