Gerçekten öyle ya da değil demiyorum, bu pandemi durumu fikri her zaman bir virüs olmuştur. Belki bir parazit olabilir ve vücudu bir şekilde soğuk algınlığına yakalanmayı kolaylaştırdığı için soğuk algınlığını test ediyorlar mı? Soğuk algınlığının arkasına bir şey saklamak son derece kolay olurdu.

bunu ilginç buluyorum

Uzmanlara göre, enfeksiyonun ardından haftalar veya aylarca süren semptomlara atıfta bulunan uzun Covid, hafif veya asemptomatik enfeksiyonları olanlar da dahil olmak üzere virüse yakalanan kişilerin %10 ila %30’unu etkiliyor. Bazı durumlarda, semptomlar bir yıldan fazla sürer.

Bağışıklığı baskılanmayan kaç kişi bir yıl boyunca grip oluyor? Sanki bu bok hala yaşıyor ve insanlarda sürekli çoğalıyor ve bunun bir virüs olduğu konusunda yalan söylüyorlar.

Bir sonraki akıl yürütme çizgisi, ya bu aslında radyasyon gibi bir zehirin belirtisiyse? İnsanlar vücutları radyasyonla savaştığı için normal soğuk algınlığına yakalanıyor ve grip benzeri semptomlarla ölüyorlar mı?

İşe yarayan ilaçları baskılamış olmaları ve garip bir şekilde bu ilacın parazit kontrolü için kullanılması Ivermectin. Hidroksiklorokin yine anti paraziti bastıran bir diğer ilaçtır.

D vitamini

İşte parazitlere karşı bir bağlantı

https://vitamindwiki.com/Hypothesis%3A+Leishmania+parasitic+infection+can+be+reduced+by+Vitamin+D+%E2%80%93+Mayıs+2015

Çinko

Çinko eksikliği olan nematod ile enfekte olmuş bir fare modelini kullanarak yaptığımız çalışma, parazitlerin çinko eksikliği olan konaklarda iyi beslenmiş konaklardan daha iyi hayatta kalabildiğini ortaya koymaktadır; çinko eksikliği olan farelerin dalağındaki interlökin-4 üretiminin baskılanması ve bunun da IgE, IgG(1) ve eozinofillerin düşük seviyelerine yol açması; ve T hücrelerinin ve antijen sunan hücrelerin işlevinin çinko eksikliği ve enerji kısıtlaması nedeniyle bozulduğu. Gastrointestinal ile ilişkili lenfoid dokuların bağırsak parazitlerine karşı bağışıklık tepkilerini indükleme ve düzenlemede ve dalak ve periferik dolaşımdaki tepkileri düzenlemede büyük rolü göz önüne alındığında, çinko eksikliğinin (enerji kısıtlaması ile birlikte) bağırsak mukozası üzerinde derin etkiler uyguladığı sonucuna varıyoruz. sistemik olarak yayılan bağışıklık tepkilerinde değişikliklere ve daha da önemlisi, uzun süreli parazit sağkalımına yol açan bağışıklık sistemi

Şimdi radyasyon fikri

Radyasyon tedavisi, tümör hücrelerini öldürmek için yüksek enerjili x ışınları kullanır. Temozolomid ve radyasyon tedavisi ile birlikte “hidroksiklorokin” verilmesi daha fazla tümör hücresini öldürebilir.

“Ivermektin”, çeşitli kanser hücrelerinde proliferasyon, metastaz ve anjiyojenik aktivitenin inhibisyonu dahil olmak üzere güçlü antitümör etkilere sahiptir. Bu, PAK1 kinaz yoluyla ivermektin tarafından çoklu sinyal yollarının düzenlenmesi ile ilgili olabilir. Öte yandan, ivermektin apoptoz, otofaji ve piroptoz dahil olmak üzere programlanmış kanser hücresi ölümünü teşvik eder. Ivermektin apoptozu indükler ve otofaji karşılıklı olarak düzenlenir. İlginç bir şekilde, ivermektin ayrıca tümör kök hücrelerini inhibe edebilir ve çoklu ilaç direncini tersine çevirebilir ve diğer kemoterapi ilaçlarıyla birlikte kullanıldığında optimal etkiyi gösterir.

Ya bu bir virüs değilse ve tüm zaman boyunca yalan söylüyorlarsa?

27 Comments

1. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

2. Sivas merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 04-08-2021 06:45:03

3. Slm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

4. Mrb paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Bitlis merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2021 12:42:42

6. Konya dan kimler var. Ya Covid-19 aslında radyasyon zehirlenmesiyse, yani başka bir şeyse. . Selamın aleyküm sayfan inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 186

7. Merhabalar sayfanız yeminle iyi, linkedinde paylaştım

8. Gürbüz Reply

Slm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

10. Bu konu : ” Ya Covid-19 aslında radyasyon zehirlenmesiyse, yani başka bir şeyse. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 396

11. İstanbul dan kimler var. Ya Covid-19 aslında radyasyon zehirlenmesiyse, yani başka bir şeyse. . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 431

12. Bu konu : ” Ya Covid-19 aslında radyasyon zehirlenmesiyse, yani başka bir şeyse. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 76

13. İzmir dan kimler var. Ya Covid-19 aslında radyasyon zehirlenmesiyse, yani başka bir şeyse. . Merhaba sayfa ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 46

14. Merhaba herkese siten harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

15. Merhabalar siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

16. Sinop dan kimler var. Ya Covid-19 aslında radyasyon zehirlenmesiyse, yani başka bir şeyse. . merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran edici, tebrikler , ziya – 184

17. Edirne merkezden ben hatice. Merhabalar sayfanız inan ki iyi, twitter da paylaştım 26-08-2021 21:05:13

18. Bu konu : ” Ya Covid-19 aslında radyasyon zehirlenmesiyse, yani başka bir şeyse. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki hoşuma gitti, sağolun , memo – 203

19. Düzce merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 29-08-2021 06:24:25

20. Selam herkese sayfanız cidden çok güzel, twitter da paylaştım

21. Bu konu : ” Ya Covid-19 aslında radyasyon zehirlenmesiyse, yani başka bir şeyse. ” çok güzel. Slm web siteniz cidden mükemmel, tebrikler , Aylin – 56

22. Batman dan kimler var. Ya Covid-19 aslında radyasyon zehirlenmesiyse, yani başka bir şeyse. . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 146

23. Bu konu : ” Ya Covid-19 aslında radyasyon zehirlenmesiyse, yani başka bir şeyse. ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 14

24. Bolu merkezden ben ali. Selam web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 11-09-2021 19:02:47

25. Hakkari dan kimler var. Ya Covid-19 aslında radyasyon zehirlenmesiyse, yani başka bir şeyse. . Merhaba herkese paylaşımınız inanki hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 398

26. Iğdır merkezden ben memo. selamun aleyküm web sitesi valla mükemmel, şukuladım 24-09-2021 18:45:22

Write A Comment