Son zamanlarda grafen oksit nano parçacıkları ve çok fazla maruz kalmanın insanlar için ne kadar toksik olabileceği hakkında bilgi edinildi. Bunu hemen hemen her şeyde bulmamız tuhaf ama beni en çok etkileyen, semptomların Covid’e ne kadar ürkütücü bir şekilde benzediği. Bu yüzden düşünmeye başlamamı sağladı. Ya SarsCov2 (çok gerçek bir virüs), aslında biz grafen nano parçacıkları ile zehirlenirken insanların ölmekte olduğu şeymiş gibi gösterilseydi?

Author

23 Comments

1. Edirne merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-08-2021 05:45:17

2. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” Ya COVID-19 çok daha kötü bir şeyin kılıfıysa? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi güzel, sağolun , ali – 89

4. Kars dan kimler var. Ya COVID-19 çok daha kötü bir şeyin kılıfıysa? . Merhaba paylaşım valla hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 147

5. Balıkesir dan kimler var. Ya COVID-19 çok daha kötü bir şeyin kılıfıysa? . Selam herkese web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 131

6. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, saolun

7. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler

8. Selam paylaşımın süper ötesi çok güzel, sağolun

9. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

10. Bu konu : ” Ya COVID-19 çok daha kötü bir şeyin kılıfıysa? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, saolun , ziya – 49

11. Kırıkkale merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, saolun 17-08-2021 14:42:50

12. Merhabalar siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

13. Adıyaman merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, tebrikler 23-08-2021 06:06:47

14. Bu konu : ” Ya COVID-19 çok daha kötü bir şeyin kılıfıysa? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 378

15. Erzincan merkezden ben ali. Merhabalar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-08-2021 21:05:16

16. Adıyaman dan kimler var. Ya COVID-19 çok daha kötü bir şeyin kılıfıysa? . Selamlar siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 95

17. Bilecik merkezden ben hatice. Merhaba web siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 30-08-2021 09:19:59

18. Bartın dan kimler var. Ya COVID-19 çok daha kötü bir şeyin kılıfıysa? . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 144

19. Antalya dan kimler var. Ya COVID-19 çok daha kötü bir şeyin kılıfıysa? . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , emin – 114

20. Adana dan kimler var. Ya COVID-19 çok daha kötü bir şeyin kılıfıysa? . Merhaba herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 404

21. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

22. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hayran edici, şukuladım

Write A Comment