Ya covid aşısı aslında bir işletim sistemiyse?

Windows 3.1, 95, 98, 2000, milenyum, XP, 2003, 2008, 2010 vb. (10 yıl önce Linux’a geçtim, tüm Windows işletim sistemlerinin izini kaybettim). Bill Gates tüm hayatını bilgisayar işletim sistemleri ve bilgisayar virüsleri üzerinde çalışarak geçirdi.

Sık sık insanların “EVEN DEĞİL” dediklerini duyarız, o şimdi aşılarla ne yapıyor? Ya hala burada işletim sistemleri yapıyorsa? Ya ilaç yapmaya hiç geçmediyse, ama bahse girdiği aşı teknolojisi en son Windows işletim sistemiydi. MS Windows’un en son sürümleri, yaptığınız her şeyi izlemek ve izlemek için daha fazla araç anlamına geliyordu. Bilgisayar işletim sistemini vücudunuza entegre etmek, yaptığınız her şeyi izleme ve izleme açısından bir sonraki mantıklı adım olabilir.

Lord Klaus Schwab’ın ne dediğini hatırlıyor musun? “Zis iz zee harika rezet” dedi, ardından şunları da söyledi:

“Dördüncü sanayi devriminin yol açacağı şey fiziksel, dijital ve biyolojik kimliğimizin bir birleşimidir”

MSM’nin geleneksel aşı teknolojisinden hiç bahsetmediğini fark ettiniz mi? Bir uyarıcı ile birlikte etkisizleştirilmiş virüs / ölü bakteri / antijen, bir bağışıklık sistemi tepkisini ve doğal antikor üretimini tetikliyor. HER ŞEY, doktorların aşının ne olduğuna dair yasal tanımlarla eşleşmediklerini kabul ettikleri mRNA aşıları ile ilgilidir.

Pekala, tahmin et Moderna ne dedi:

> MRNA biliminin geniş potansiyelini kabul ederek, bilgisayardaki bir işletim sistemine çok benzer şekilde çalışan bir mRNA teknoloji platformu yaratmaya başladık..

DNA’nızın bir sabit disk, mRNA’nın yazılım ve proteinin bir uygulama olduğunu düşünüyorlar. Başka ne derler biliyor musun?

Moderna’yı, mRNA’yı bir ilaç olarak kullanmak tek bir hastalıkta işe yarıyorsa, Birçok hastalık.

BİRÇOK HASTALIK ! Bu, BİRÇOK yazılım güncellemesi olacağı anlamına gelir (= aşılar). Bill Gates’in paralel olarak geliştirdiği kuantum dövme saçmalığı, Avast virüs veritabanının güncellendiğine dair can sıkıcı bildirim. Avast veritabanınız güncel olmadığında, bilgisayarınızı güvenle kullanamayacağınız sürekli olarak size hatırlatılır. Kuantum dövmeniz virüs veritabanınızın güncel olmadığını gösterdiğinde, halka açık herhangi bir yere güvenli bir şekilde giremezsiniz, otobüsten, uçaktan, restorandan atılırsınız.

MRNA aşıları üzerindeki yansımanın temeli bilgisayar işletim sistemi ve yazılım olduğu düşünüldüğünde, SW dünyasında yapılanları yapabilirdik. Eğer mRNA, teknoloji ve biyobilimin ilerlediği yolsa, açık kaynaklı bir platformumuz olabilir (github’a çok benzer), biyoloji veya SW yetkinliklerine sahip herkes katkıda bulunabilir. Bu, nihayetinde çalışan, herkese fayda sağlayan ve lisanssız bir Linux eşdeğerine yol açacaktır. Gates de dahil olmak üzere herkes, açık kaynaklı SW’nin SW dünyasında harikalar yarattığını kabul ediyor.

Ne yazık ki buna sahip olmayacağız. Bill pastayı paylaşmak istemiyor. Bill pastanın tamamını kendisi için istiyor. Dizüstü bilgisayar mağazasına girdiğinizde dizüstü bilgisayarların% 100’ünün MS Windows ile donatıldığını fark ettiniz mi? Bir seçeneğin olmasını isterdin. Bu dizüstü bilgisayarı satın aldıktan sonra yapacağınız ilk şey, diski biçimlendirip ardından Linux’u kurmaktır. Satın alma işleminizde 100 dolardan fazla tasarruf etmiş olabilirsiniz ve çalışan ve sürekli olarak yeni bir antivirüs ve satın almak için diğer birçok boktan araç gerektirmeyen bir sisteme sahip olacaksınız. Bill, MSM’de Haziran 2020 civarında bir süre, “7 milyar insan aşılanınca normale döneceğiz,” dediğinde başka çaremiz yok“, bu onun satış konuşmasıydı. Yıllar önce bilgisayar üreticilerine yaptığı satış konuşmasının eşdeğeri, dolayısıyla bilgisayarları varsayılan olarak Microsoft Windows ile donatmaktan başka seçenekleri yoktu.

Bill’in mRNA aşısıyla gelen şey bu. Birçok böcek içeren bir aşı. Zaten böcekleri görüyoruz: kalıcı kasılma, ensefalit, hatta ölüm (mavi ekran). Bill Gates, bozuk yazılım satarak bir servet kazandı. Şimdi, tabiri caizse “kendi oyununda” Tanrı’yı ​​yenmek istiyor. Bir insan vücudunun microsoft windows’dan çok daha karmaşık olduğu gerçeğini görmezden geldi.

Yukarıda söylediğim gibi, yıllar önce tamamen Linux’a geçtim. Linux işletim sisteminden çok memnunum. MRNA aşısının Linux eşdeğerini istiyorum (eğer gerçekten bu aşı bokunu yapmam gerekiyorsa).

“Ya covid aşısı aslında bir işletim sistemiyse?” üzerine 14 yorum

1. Kars merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 17:43:09

2. Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten gerçekten güzel, teraziye tıkladım 16-01-2021 18:56:29

3. Bu konu : ” Ya covid aşısı aslında bir işletim sistemiyse? ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 260

4. Bu konu : ” Ya covid aşısı aslında bir işletim sistemiyse? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha güzel, sağolun , Gürbüz – 403

5. Bu konu : ” Ya covid aşısı aslında bir işletim sistemiyse? ” çok güzel. Selamlar siten inanki çok güzel, sağolun , ahmet – 89

6. Ordu dan kimler var. Ya covid aşısı aslında bir işletim sistemiyse? . Merhaba web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Aylin – 342

7. Karaman dan kimler var. Ya covid aşısı aslında bir işletim sistemiyse? . Merhabalar web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 226

8. Bu konu : ” Ya covid aşısı aslında bir işletim sistemiyse? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 3

9. Siirt merkezden ben ziya. Mrb web siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 07-02-2021 16:15:55

10. Tokat merkezden ben doruk. Selam web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 19-02-2021 00:00:01

11. Çanakkale merkezden ben banu. Selam web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 25-02-2021 13:23:17

12. Bu konu : ” Ya covid aşısı aslında bir işletim sistemiyse? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , doruk – 352

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link