Öyleyse, iktidardakilerin “sürüyü inceltmek” istediklerini ve en azından gelişmiş ülkelerde nüfusun yarısından fazlasını öldürmek istediklerini varsayalım. Yaşlıların ölmemesi demek sosyal güvenlik ve emekli maaşları, motivasyonları ne olursa olsun artık ödenemiyor.

Bunu savaşla veya bir virüsle yapamazlar, çünkü bunlar seçkinleri kolayca yok edebilir veya en azından çevrelerine zarar verebilir, bu yüzden bu kötü bir fikir. İstedikleri şey, insanların kendilerini öldürecek bir şeyi isteyerek almalarını sağlamanın bir yoludur.

Ancak böyle bir şeyi mevcut güvenlik prosedürlerini nasıl aşabiliriz? Ve bunu hızlı yapmak, böylece harcayanların gerçek etkiyi fark etmek için zamanları kalmasın?

Covid aşısını, özellikle mRNA aşısını işaret edin. Burada, onlarca yıldır üzerinde çalıştıkları, ancak hiçbir zaman bir ilaca dönüştürülmeyen bir genetik düzenleme teknolojisine sahibiz, çünkü bu teknoloji, hayvanlar üzerinde yapılan testlerden geçemedi. Belki de, belirli bir zaman diliminde insanları öldüren bir şeyde son derece iyi olduğunu gördüler.

Acil durum nedeniyle, testler hemen hemen tamamen atlandı ve yapılan testler firmaların kendileri tarafından yapıldı. Pfizer, ürünleri hakkında yalan söylediği için milyarlarca para cezası ödüyor, kim bu sefer bunu yapmadıklarını söyleyebilir? Test ayarlarını değiştirmek, hedef direğini taşımak vb. Kesinlikle zor değil. Bu nedenle, birkaç ay sonra etkinin ne olacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok.

İnsanları almaya ikna etmek yeterince kolay, talep çok yüksek ve insanların bunu almaları için büyük bir propaganda baskısı var, hatta bir işi sürdürmek ya da seyahat etmek istiyorlarsa onları zorluyor. Hindistan hükümetinin insanlara yiyecek kuponu, aşı veya açlık istiyorlarsa aşı olmalarını söylediği söyleniyor. Aşı olmayanlar için daha sonra mantıklı sağlık sigortası primleri artacak gibi görünüyor.

Ve bu süreçte iktidardakiler bu şeyleri satarak bir servet kazanıyorlar. Hepsinden iyisi, bunu bir kaza gibi göstermek için cehaletin arkasına saklanabilmeleri.

Author

44 Comments

1. Bolu dan kimler var. Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa . Selamın aleyküm web siten valla dikkat çekici, şukuladım , ali – 201

2. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-05-2021 18:23:56

3. Muğla dan kimler var. Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa . Slm siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 35

4. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

5. Yalova dan kimler var. Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa . Merhabalar paylaşım harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 348

6. Kastamonu merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 11-05-2021 02:10:26

7. Sivas dan kimler var. Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa . merhaba arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 158

8. Mrb web siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım

9. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

10. Ordu dan kimler var. Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, tebrikler , ali – 436

11. Iğdır dan kimler var. Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa . Mrb siten inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , – 126

12. Bu konu : ” Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 393

13. Selam web siten yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

14. Manisa dan kimler var. Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 149

15. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

16. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten inanki çok iyi, şukuladım 22-06-2021 23:29:25

17. Selamlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

18. Malatya dan kimler var. Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa . Selamın aleyküm web siten cidden güzel, sağolun , Hasan – 380

19. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Selam bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

21. Sinop dan kimler var. Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa . Selam siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 441

22. Kilis merkezden ben Emine. Selamlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-07-2021 20:44:08

23. Aydın merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 04-07-2021 10:05:45

24. Muğla dan kimler var. Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa . Selam herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 343

25. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

26. Muğla dan kimler var. Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa . Selam sayfan ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 8

27. Ağrı dan kimler var. Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, tebrikler , ziya – 48

28. Gürbüz Reply

Mersin dan kimler var. Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa . Merhaba bu web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 35

29. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

30. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siteniz inanılmaz iyi, tebrikler

31. Ağrı merkezden ben ali. Selam herkese web siten cidden iyi, teraziye tıkladım 13-07-2021 20:10:22

32. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa . Selamın aleyküm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 378

33. Selam paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

34. Muş merkezden ben ali. Slm web siten gerçekten dikkat çekici, sağolun 16-07-2021 17:53:55

35. Çorum dan kimler var. Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa . Selamlar sayfa ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 84

36. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selam sayfa harbiden güzel, şukuladım 10-08-2021 19:46:17

37. Bu konu : ” Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, saolun , Emine – 464

38. Slm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

39. Selam bu web sitesi yeminle güzel, twitter da paylaştım

40. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım

41. Zonguldak dan kimler var. Ya Covid aşısı, onu alanları öldürmek anlamına geliyorsa . Selam herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, saolun , – 223

Write A Comment