Ya Fauci, Çin’in yakın bağları olduğu bir laboratuvardan covid virüsünü salmasına yardım ederse, böylece biz bir kilit altına girelim ve seçimler daha kolay tahrif edilsin, böylece Trump seçimi kaybedecek mi? Hepimiz Biden’ın Çin ile bağları olduğunu ve Trump’ın Çin’i ticarette kilit altına aldığını biliyoruz. Buna ve seçim sahtekarlığı spekülasyonlarına bakmamız gerekiyor. Çünkü tüm bunlar Çin’i ticaret oyununun zirvesine geri koymak ve Trump’ı görevden almak için bir gündemse, kötü niyetliydi ve cezasız kalmayacak kadar büyük bir bedeldi. Bu konuda sinirlenmeli ve temsilcinizle iletişime geçmelisiniz. Ama hiçbiriniz yapmayacaksınız. umursamıyorsun bile değil mi?
Sevmek
Yorum Yap
Paylaş

21 Comments

1. Kayseri dan kimler var. Ya covid, Trump’ın kaybetmesi için seçime hile karıştıran bir komploysa? . selamun aleyküm web siten inanki dikkatimi çekti, sağolun , emin – 211

2. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

3. Osmaniye merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 03-07-2021 22:02:20

4. Bu konu : ” Ya covid, Trump’ın kaybetmesi için seçime hile karıştıran bir komploysa? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 373

5. Bayburt merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-07-2021 15:10:15

6. Burdur merkezden ben ali. Selam siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 14-07-2021 00:03:34

7. Selam herkese sayfa süper ötesi mükemmel, teşekkürler

8. Bu konu : ” Ya covid, Trump’ın kaybetmesi için seçime hile karıştıran bir komploysa? ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 124

9. Bu konu : ” Ya covid, Trump’ın kaybetmesi için seçime hile karıştıran bir komploysa? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 125

10. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 19-08-2021 15:47:17

11. Bu konu : ” Ya covid, Trump’ın kaybetmesi için seçime hile karıştıran bir komploysa? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, sağolun , emin – 493

12. Antalya dan kimler var. Ya covid, Trump’ın kaybetmesi için seçime hile karıştıran bir komploysa? . Slm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 29

13. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, teşekkürler 01-09-2021 21:33:55

14. Bitlis dan kimler var. Ya covid, Trump’ın kaybetmesi için seçime hile karıştıran bir komploysa? . Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , – 428

15. Bu konu : ” Ya covid, Trump’ın kaybetmesi için seçime hile karıştıran bir komploysa? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 311

16. Bu konu : ” Ya covid, Trump’ın kaybetmesi için seçime hile karıştıran bir komploysa? ” çok güzel. Merhaba siten inan ki dikkat çekici, saolun , ahmet – 77

17. Bu konu : ” Ya covid, Trump’ın kaybetmesi için seçime hile karıştıran bir komploysa? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 39

18. Bu konu : ” Ya covid, Trump’ın kaybetmesi için seçime hile karıştıran bir komploysa? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 46

Write A Comment