Nüfusun azalmasından yana olanlar hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum.

Ya Covid 19’un kalmasını istiyorsam? Vax veya unvax’ı alıp almaması umurumda değil. Alsam da yaysam da umurumda değil çünkü daha az insan istiyorum.

Nasıl cevap verirsin? aşı olmam gerekiyor? Nüfus azalmasının gerçekleşmesini istiyorsam neden aşı yaptırayım?

Ahlaki bir yükümlülüğüm var mı? Kim söylüyor? Tanrı? Ya dindar değilsem? Hükümet ahlaki bir yükümlülüğüm olduğunu mu söylüyor? Bu neden politik olmak zorunda?

Covid yanlısı olmama izin verilmemesinin nedeni nedir? Covid hasta, zayıf, obez, yaşlı ve ara sıra ortalama Joe’yu alıyor.

Bu salgının devam etmesini veya daha da kötüye gitmesini isteyen birine ne tür bir bilim söylersiniz? Fauci, deltanın yaygın olduğunu ve en kötüsünün aşı olduğunu söylüyor, yoksa ölür müsün yoksa yayıyor musun? Ama nüfusun azalmasını ve daha fazla yayılmasını istiyorsanız neden aşılanıyorsunuz?

107 Comments

1. Düzce merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun 29-07-2021 05:14:24

2. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , gaye – 31

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 323

4. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, twitter da paylaştım

5. Sinop merkezden ben ziya. Slm siteniz cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 05:28:28

6. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 320

7. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Merhabalar sayfa gerçekten iyi, şukuladım , elif yılmaz – 449

8. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki güzel, tebrikler , ahmet – 415

9. Van merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, saolun 29-07-2021 05:45:22

10. Çanakkale dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . selamun aleyküm sayfan cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 225

11. Zonguldak dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Slm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 50

12. Bitlis dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Selam web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 179

13. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun

14. Kocaeli merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 29-07-2021 05:52:23

15. Burdur merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 05:52:47

16. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 333

17. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, sağolun , – 226

18. Selam herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

19. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 430

20. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha güzel, şukuladım , doruk – 280

21. Gürbüz Reply

Selam herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

22. Elazığ merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 29-07-2021 06:09:00

23. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Merhabalar sayfanız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 377

24. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Selam paylaşımınız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 393

25. Sinop merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım 29-07-2021 06:11:02

26. Kayseri merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 29-07-2021 06:11:10

27. Şırnak merkezden ben memo. Slm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-07-2021 06:11:58

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 129

29. Bursa dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Merhabalar siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 184

30. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Selam sayfanız inanki mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 15

31. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla çok güzel, face de paylaştım , hatice – 67

32. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki iyi, teşekkürler , banu – 31

33. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Selam herkese web siten harbiden mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 110

34. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, tebrikler , ali – 87

35. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten gerçekten güzel, tebrikler

36. Uşak merkezden ben . Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, şukuladım 29-07-2021 06:29:51

37. Çorum dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok güzel, face de paylaştım , emin – 97

38. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 191

39. Ağrı merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 29-07-2021 06:36:56

40. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 242

41. Çanakkale merkezden ben ziya. Mrb siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım 29-07-2021 06:45:14

42. Denizli merkezden ben ali. Merhabalar siten vallaha güzel, sağolun 29-07-2021 06:48:08

43. Bingöl merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, sağolun 29-07-2021 06:49:37

44. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 207

45. Hatay merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan cidden çok iyi, teşekkürler 29-07-2021 06:57:45

46. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla iyi, teşekkürler , Hasan – 277

47. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 326

48. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun 29-07-2021 07:04:45

49. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, sağolun , ahmet – 417

50. Adıyaman dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Mrb web sitesi inan ki mükemmel, saolun , banu – 217

51. Bitlis dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Mrb sayfanız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 3

52. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran edici, teşekkürler

53. Merhaba paylaşımınız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

54. Trabzon dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Merhabalar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 378

55. Karaman merkezden ben doruk. Merhaba sayfan harbiden hayran bıraktı, şukuladım 31-07-2021 22:36:05

56. Mrb paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

57. Mardin dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Merhabalar paylaşımınız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 55

58. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki iyi, twitter da paylaştım , ali – 347

59. Bursa dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Merhaba paylaşım yeminle hayran bıraktı, sağolun , ziya – 261

60. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok güzel, saolun , ahmet – 315

61. Ankara dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Selam sayfan vallaha çok güzel, saolun , – 288

62. İzmir merkezden ben memo. Slm sayfa valla mükemmel, twitter da paylaştım 04-08-2021 05:23:08

63. Karaman merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-08-2021 06:11:49

64. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

65. Çanakkale dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 384

66. Hakkari merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2021 06:38:00

67. Selamlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

68. Erzurum merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 10-08-2021 03:27:49

69. Bayburt merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2021 03:38:31

70. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 349

71. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Mrb siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 45

72. Konya dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Selam herkese sayfa vallaha iyi, tebrikler , ali – 467

73. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, şukuladım , ahmet – 210

74. Çanakkale merkezden ben mehmet. Slm siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 13-08-2021 23:59:24

75. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 92

76. Yozgat merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 16-08-2021 07:13:35

77. Ardahan dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Selam herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 27

78. Selamlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

79. Bayburt dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 289

80. Ankara merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 29-08-2021 11:12:56

81. Kırklareli merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2021 22:07:13

82. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 310

83. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

84. Samsun merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 31-08-2021 18:46:33

85. Nevşehir dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Merhaba bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , ziya – 390

86. Sakarya dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Slm siten inanılmaz çok iyi, teşekkürler , emin – 346

87. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Selamlar web siten ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 86

88. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 32

89. Kütahya dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 68

90. Hakkari dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Slm sayfa inanki çok güzel, tebrikler , Hasan – 6

91. Trabzon merkezden ben hatice. Mrb siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 07-09-2021 01:18:18

92. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

93. Şanlıurfa dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 10

94. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, şukuladım , elif yılmaz – 109

95. Batman merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 10-09-2021 21:02:49

96. Nevşehir dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , ali – 358

97. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 10-09-2021 22:03:38

98. Iğdır dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 444

99. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 193

100. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Selam sayfan inanki güzel, sağolun , emin – 135

101. Kırıkkale dan kimler var. Ya Covid yanlısıysam? . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 478

102. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 196

103. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 422

104. Bu konu : ” Ya Covid yanlısıysam? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 435

105. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

Write A Comment