Konuştuğum çoğu insan, birçok farklı nedenden dolayı aşı olmayacağını söyledi. Aceleye geldi, yeterli veri yok, fatura kapıları vb. Sebebiniz ne olursa olsun.

Ya bunların hepsi kasıtlı olarak yapılıyorsa, bu yüzden çoğu insan aşıyı ALMAYACAK ve sonra virüsün daha ölümcül bir versiyonunu serbest bırakıyorsa. Seçkinlerin nüfusun azalmasını istediğine inanacaksak, bunu böyle yapacaklar. Aşıyı yaptıranlar temelde nüfusun koyunlarıdır, derebeylerine güvenirler. Böylece seçkinler dünyanın kölelerine bırakılır ve tüm itaatsiz insanlar ortadan kaldırılır.

Ben sadece bu aşıyı pazarlama yöntemlerinin neredeyse o kadar olumsuz olduğunu söylüyorum ki, bunu insanları aşıyı almaktan alıkoymak için yapmadıklarını kabul etmek zor.

Bu virüsün yeni olmadığına ve yıllardır aşı olduklarına gerçekten inanıyorum. Nüfus azaltma planını hayata geçirmek için tüm duman ve aynalar olduğunu düşünüyorum.

Düşünceler?

Author

74 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba siten gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

2. Slm bu web sitesi gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

3. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sağolun

4. Selam herkese sayfa gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

5. Bilecik merkezden ben Emine. Selam sayfan vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 04-09-2020 12:11:12

6. Selamlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. Giresun merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 25-09-2020 17:56:44

8. Burdur merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım gerçekten iyi, sağolun 02-10-2020 09:41:57

9. Slm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz yeminle hayran edici, şukuladım 03-10-2020 22:31:29

11. Merhaba siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

12. Bu konu : ” Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. ” çok güzel. Slm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 284

13. Yozgat dan kimler var. Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, tebrikler , Hasan – 335

14. Bu konu : ” Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 328

15. Merhaba herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 328

17. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, saolun

18. Sakarya dan kimler var. Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. . Slm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 315

19. Eskişehir dan kimler var. Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. . Slm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 167

20. Gaziantep merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 22:14:23

21. Yalova dan kimler var. Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. . Selamlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 473

22. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

23. Yalova merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sağolun 06-12-2020 14:11:26

24. Ankara dan kimler var. Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. . Selam herkese sayfan inanki dikkat çekici, tebrikler , Emine – 245

25. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

26. Bu konu : ” Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 7

27. Selam sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

28. Bu konu : ” Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 54

29. Merhabalar siteniz gerçekten mükemmel, teşekkürler

30. Zonguldak dan kimler var. Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. . Merhabalar web siten cidden çok güzel, saolun , mehmet – 415

31. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun

32. Bu konu : ” Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 433

33. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

34. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

35. Kayseri merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz güzel, tebrikler 17-01-2021 02:17:09

36. Merhaba herkese siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

37. Bitlis merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 26-01-2021 18:01:38

38. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 27-01-2021 22:35:05

39. Merhaba siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

40. Erzurum merkezden ben . Slm paylaşımın yeminle güzel, sağolun 06-02-2021 17:03:03

41. Uşak dan kimler var. Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. . Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 16

42. Konya merkezden ben banu. Slm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, saolun 13-02-2021 12:41:22

43. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 15-02-2021 17:38:11

44. selamun aleyküm siteniz vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

45. Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

46. Tunceli dan kimler var. Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. . Selamın aleyküm siteniz yeminle güzel, tebrikler , ahmet – 184

47. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 408

48. Bu konu : ” Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 487

49. Selam herkese sayfanız vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

50. Bu konu : ” Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 225

51. Bu konu : ” Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 268

52. Zonguldak merkezden ben Emine. Selam sayfa inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 03-04-2021 00:13:05

53. Ordu merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz cidden çok iyi, teşekkürler 11-04-2021 00:30:17

54. Bu konu : ” Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle iyi, saolun , gaye – 234

55. Çorum merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 14-04-2021 00:27:48

56. Slm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

57. Van merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız yeminle iyi, linkedinde paylaştım 16-04-2021 13:11:03

58. İzmir dan kimler var. Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. . Selamın aleyküm siten vallaha billaha iyi, tebrikler , – 333

59. Samsun dan kimler var. Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. . Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, saolun , ahmet – 416

60. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

61. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

62. Kars merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, teşekkürler 04-05-2021 17:21:57

63. Kayseri dan kimler var. Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. . Merhaba herkese sayfan inanki hoşuma gitti, şukuladım , ali – 63

64. Bu konu : ” Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 122

65. Bu konu : ” Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha güzel, face de paylaştım , gaye – 171

66. Bu konu : ” Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 266

67. İstanbul dan kimler var. Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 246

68. Bursa merkezden ben Emine. Slm web siten inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-05-2021 17:34:43

69. Karabük dan kimler var. Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , ziya – 266

70. Manisa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-05-2021 18:41:16

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link