Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride.

Konuştuğum çoğu insan, birçok farklı nedenden dolayı aşı olmayacağını söyledi. Aceleye geldi, yeterli veri yok, fatura kapıları vb. Sebebiniz ne olursa olsun.

Ya bunların hepsi kasıtlı olarak yapılıyorsa, bu yüzden çoğu insan aşıyı ALMAYACAK ve sonra virüsün daha ölümcül bir versiyonunu serbest bırakıyorsa. Seçkinlerin nüfusun azalmasını istediğine inanacaksak, bunu böyle yapacaklar. Aşıyı yaptıranlar temelde nüfusun koyunlarıdır, derebeylerine güvenirler. Böylece seçkinler dünyanın kölelerine bırakılır ve tüm itaatsiz insanlar ortadan kaldırılır.

Ben sadece bu aşıyı pazarlama yöntemlerinin neredeyse o kadar olumsuz olduğunu söylüyorum ki, bunu insanları aşıyı almaktan alıkoymak için yapmadıklarını kabul etmek zor.

Bu virüsün yeni olmadığına ve yıllardır aşı olduklarına gerçekten inanıyorum. Nüfus azaltma planını hayata geçirmek için tüm duman ve aynalar olduğunu düşünüyorum.

Düşünceler?

“Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride.” üzerine 13 yorum

1. Giresun merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 25-09-2020 17:56:44

2. Burdur merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım gerçekten iyi, sağolun 02-10-2020 09:41:57

3. Samsun merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz yeminle hayran edici, şukuladım 03-10-2020 22:31:29

4. Bu konu : ” Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. ” çok güzel. Slm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 284

5. Yozgat dan kimler var. Ya covid’in çok daha ölümcül bir ikinci dalgası varsa ve aşı gerçekten işe yarıyorsa? Teori içeride. . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, tebrikler , Hasan – 335

Yorum yapın