Açıkçası, var olabilir. Ancak Massachusetts’teki Barnstable County salgını, %74’ü tamamen aşılanmış, 4’ü hastaneye kaldırılmış 469 kişiyi enfekte etti ve viral yükleri aşısız vakalara benzerdi. Aşının tüm bunları azaltması gerekiyor (Delta ile daha az derecede olsa da). Yani ya vax, bu durumda delicesine anormal, kitlesel bir kırılma durumunda Delta’ya karşı hiç işe yaramadı ya da aşı hiç çalışmıyor ve hepsi Covid Classic™️’e yakalandı ve aşının tamamen başarısızlığı yeni Delta varyantı suçlanıyor (mükemmel bahane). Alternatif bir teori, Barnstable County’nin kötü bir aşı partisi teslim etmesidir. Belki teslimat sürücüsü soğutucunun kapağını açık bırakmıştır ve çok ısınmıştır. Sıcak bir yaz gününde arabada köpekleri, çocukları veya bir ilçe değerinde aşıyı asla bırakmamanız için dostça bir hatırlatma.

53 Comments

1. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten güzel, şukuladım

3. İstanbul merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan cidden hayran edici, sağolun 09-08-2021 12:26:51

4. Merhaba siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım

5. Erzurum dan kimler var. Ya Delta Varyantı mevcut değilse? . Mrb paylaşımın yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 459

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ya Delta Varyantı mevcut değilse? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 111

7. Mardin merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-08-2021 12:36:46

8. Aydın dan kimler var. Ya Delta Varyantı mevcut değilse? . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 393

9. Muş dan kimler var. Ya Delta Varyantı mevcut değilse? . Merhaba herkese bu web sitesi inanki mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 120

10. Muğla merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok güzel, face de paylaştım 09-08-2021 12:41:50

11. Rize merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 09-08-2021 12:42:09

12. selamun aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

13. Bu konu : ” Ya Delta Varyantı mevcut değilse? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 241

14. Kütahya merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım 09-08-2021 12:44:31

15. Bu konu : ” Ya Delta Varyantı mevcut değilse? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 158

16. Sinop merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 09-08-2021 12:49:53

17. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

18. Bu konu : ” Ya Delta Varyantı mevcut değilse? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 143

19. Bursa dan kimler var. Ya Delta Varyantı mevcut değilse? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 92

20. Selam herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Bu konu : ” Ya Delta Varyantı mevcut değilse? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 430

22. Hakkari dan kimler var. Ya Delta Varyantı mevcut değilse? . merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, linkedinde paylaştım , ali – 467

23. Muğla dan kimler var. Ya Delta Varyantı mevcut değilse? . Merhabalar web siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 468

24. Eskişehir merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi valla çok iyi, teşekkürler 09-08-2021 13:03:36

25. Amasya merkezden ben banu. Slm bu web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım 09-08-2021 13:03:41

26. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz yeminle mükemmel, saolun 09-08-2021 13:04:11

27. Bu konu : ” Ya Delta Varyantı mevcut değilse? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, teşekkürler , – 285

28. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz inan ki güzel, sağolun 09-08-2021 13:10:00

29. Bu konu : ” Ya Delta Varyantı mevcut değilse? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 241

30. Bu konu : ” Ya Delta Varyantı mevcut değilse? ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha mükemmel, sağolun , ziya – 9

31. Sinop dan kimler var. Ya Delta Varyantı mevcut değilse? . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , ali – 273

32. Merhaba paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

33. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-08-2021 13:25:28

34. Konya merkezden ben . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, tebrikler 09-08-2021 15:02:02

35. Bu konu : ” Ya Delta Varyantı mevcut değilse? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden mükemmel, sağolun , banu – 17

36. Zonguldak dan kimler var. Ya Delta Varyantı mevcut değilse? . selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, saolun , gaye – 54

37. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

38. Bu konu : ” Ya Delta Varyantı mevcut değilse? ” çok güzel. Selamlar web siten valla mükemmel, tebrikler , Emine – 327

39. Bu konu : ” Ya Delta Varyantı mevcut değilse? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden güzel, linkedinde paylaştım , emin – 256

40. Bilecik dan kimler var. Ya Delta Varyantı mevcut değilse? . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 188

41. Balıkesir dan kimler var. Ya Delta Varyantı mevcut değilse? . Selam siten harbiden çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 347

42. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 21-08-2021 23:27:16

43. Karaman merkezden ben ali. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 26-08-2021 21:05:24

44. Bu konu : ” Ya Delta Varyantı mevcut değilse? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 343

45. Kayseri merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten vallaha çok güzel, saolun 31-08-2021 18:26:05

46. Gaziantep dan kimler var. Ya Delta Varyantı mevcut değilse? . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 257

47. Bu konu : ” Ya Delta Varyantı mevcut değilse? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 347

48. Bu konu : ” Ya Delta Varyantı mevcut değilse? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 387

Write A Comment