Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız.

Zamanın daha yavaş veya daha hızlı gitmesi için hareket edebilen bir nesne olması gerekir.

Öyleyse zamanın bir şekli var mı?

Doğudan batıya mı yoksa kuzeyden güneye mi hareket ediyor? Belki Pluto’ya doğru hareket eder?

Zaman yuvarlak mı, kübik mi yoksa yıldız şeklinde mi?

Biri bir kovayı zamanla doldurabilir mi?

“Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız.” üzerine 14 yorum

1. Afyon dan kimler var. Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 18

2. Bu konu : ” Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 259

3. Bu konu : ” Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, teşekkürler , ali – 65

4. Bu konu : ” Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 323

5. Kütahya merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 07-02-2021 23:40:30

6. Kars merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-02-2021 01:37:32

7. Bu konu : ” Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla iyi, face de paylaştım , ali – 321

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link