Zamanın daha yavaş veya daha hızlı gitmesi için hareket edebilen bir nesne olması gerekir.

Öyleyse zamanın bir şekli var mı?

Doğudan batıya mı yoksa kuzeyden güneye mi hareket ediyor? Belki Pluto’ya doğru hareket eder?

Zaman yuvarlak mı, kübik mi yoksa yıldız şeklinde mi?

Biri bir kovayı zamanla doldurabilir mi?

Author

25 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 18

3. Bu konu : ” Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 259

4. Bu konu : ” Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, teşekkürler , ali – 65

5. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

6. Bu konu : ” Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 323

7. Kütahya merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 07-02-2021 23:40:30

8. Selam herkese paylaşım yeminle çok iyi, teşekkürler

9. Van merkezden ben memo. selam arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, saolun 08-02-2021 00:12:23

10. Yalova merkezden ben banu. Slm sayfa harbiden hoşuma gitti, saolun 08-02-2021 10:30:13

11. Balıkesir merkezden ben Hasan. Selam paylaşım vallaha hayran bıraktı, saolun 18-02-2021 08:03:29

12. Kars merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-02-2021 01:37:32

13. Bu konu : ” Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla iyi, face de paylaştım , ali – 321

14. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Bu konu : ” Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 175

16. Aksaray merkezden ben Hasan. Mrb web siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım 14-03-2021 01:39:37

17. Karaman dan kimler var. Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 325

18. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-03-2021 01:18:56

19. Muş merkezden ben . Merhabalar web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler 23-03-2021 12:10:31

20. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. . Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 101

21. Gümüşhane dan kimler var. Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. . Merhabalar paylaşımınız cidden çok iyi, tebrikler , mehmet – 441

22. Gürbüz Reply

Çorum dan kimler var. Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. . Slm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 484

23. Denizli dan kimler var. Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. . Mrb paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 191

24. Tokat dan kimler var. Ya “elit”, zamanı yavaşlatan bir makineye erişime sahipse? Zamanı yavaşlatmak, sonsuza dek yaşamanın bir yoludur. Bu teknikle “onlar” istedikleri kadar öğrenebilirler ve kendi alanlarında istedikleri kadar vakit geçirebilirler, biz onlara göre zaman içinde donmuş durumdayız. . Selam web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , doruk – 319

25. Merhaba web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link