Ya bu gezegendeki tüm acılardan sorumlu olan bu adamlar aslında uzun vadede iyi niyetlere sahiplerse? Bir düşünün, her şey mükemmel ve huzurlu olsaydı, ruhsal olarak nasıl evrimleşirdik? Buna ihtiyacımız olmayacak ve bu nedenle sonsuza dek 3B’de sıkışıp kalacağız. Belki bunu biliyorlardır ve hatta buraya bilerek konulmuş olabilir, böylece bir sonraki seviyeye geçebiliriz ve hazır olmayanlar, zamanı gelene kadar orada kalacaklar. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Author

15 Comments

1. Selamlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım

2. İzmir merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, şukuladım 05-02-2021 04:50:16

3. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok iyi, saolun

4. Artvin dan kimler var. Ya “Elitler” gerçekten iyiyse? . selamun aleyküm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 28

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ya “Elitler” gerçekten iyiyse? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 233

6. Artvin dan kimler var. Ya “Elitler” gerçekten iyiyse? . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 9

7. Kırklareli merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, saolun 05-02-2021 23:16:14

8. Tekirdağ merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2021 11:11:18

9. Kars merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, tebrikler 17-02-2021 01:19:50

10. Muş dan kimler var. Ya “Elitler” gerçekten iyiyse? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle güzel, twitter da paylaştım , hatice – 128

11. Bu konu : ” Ya “Elitler” gerçekten iyiyse? ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 46

12. Kastamonu merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 24-03-2021 11:19:23

13. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok güzel, sağolun

14. Bitlis merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, saolun 07-04-2021 11:51:47

15. Kayseri merkezden ben Hasan. Slm web siten inanılmaz çok iyi, saolun 14-04-2021 14:24:31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link