Bunu düşün. Hava durumu raporları neden hala bu kadar güvenilmez? Bizim bölgemde kar yağacağı ve negatif sıcaklıklara gideceği söylendi ama sonra hava raporları aniden güneşli ve tam tersi olarak değişti.

Bir fırtına gibi öbür tarafa üfleyebileceğini anlıyorum ve bu rastgele, ama insanlığın en ileri aşamasında yaşıyoruz ve hava durumu sistemimiz hala bu kadar kötü mü? Tür olarak yapabileceğimiz şeyleri düşünün ve havanın hangi yöne gideceğini hâlâ ölçemiyoruz. Bir corgi etrafındaki herhangi bir gazın türbülanslı hava akışını modelleyebiliriz, ancak bir fırtınanın hangi yöne patlayacağını tahmin edemeyiz.

Ya hava raporları insanları kilitlenmek için içeride tutmak için korkunç hava durumu tahmin ederse ve ardından şüpheyi önlemek için onu son saniyede doğru tahminle değiştirirse? Veya başka bir neden?

Hava raporlarının bu kadar korkunç olmasının tuhaf olduğunu düşünen tek kişi ben miyim?

Author

34 Comments

1. Bolu merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 05-04-2021 00:07:15

2. selamun aleyküm web siteniz valla iyi, sosyal medyada paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki güzel, saolun , elif yılmaz – 458

4. Bu konu : ” Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 414

5. Selam herkese web siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Niğde merkezden ben ali. Selam herkese sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-04-2021 12:16:41

7. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

8. Bu konu : ” Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 242

9. Merhabalar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

10. Siirt merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 28-04-2021 00:14:54

11. Kütahya dan kimler var. Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 411

12. Düzce dan kimler var. Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, şukuladım , ali – 296

13. Kars merkezden ben mehmet. Selam web siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 22:41:54

14. Bu konu : ” Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? ” çok güzel. Mrb paylaşım harbiden hayran bıraktı, saolun , gaye – 279

15. Selam herkese siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım

16. Çanakkale dan kimler var. Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , Hasan – 31

17. Merhaba herkese web siteniz inanki çok iyi, teşekkürler

18. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun

19. Yozgat dan kimler var. Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? . Selam sayfan valla hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 486

20. Isparta dan kimler var. Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? . Merhaba web siten yeminle iyi, saolun , – 308

21. Denizli merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 31-05-2021 07:36:48

22. Bu konu : ” Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ziya – 470

23. Bu konu : ” Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, şukuladım , Hasan – 313

24. Manisa dan kimler var. Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 162

25. Gürbüz Reply

Osmaniye dan kimler var. Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? . Merhabalar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 145

26. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 04-07-2021 21:32:22

27. Isparta dan kimler var. Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? . Merhaba herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 52

28. Bu konu : ” Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 239

29. Uşak dan kimler var. Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? . Mrb sayfan ciddiyim güzel, tebrikler , memo – 37

30. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

31. Bu konu : ” Ya hava durumu raporları bizi kasıtlı olarak yanlış yönlendirirse ve tahmini son dakikada doğru şekilde değiştirirse? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, teşekkürler , hatice – 161

32. Aksaray merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, tebrikler 01-08-2021 04:14:21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link