Ya İHTİYACI VARSA Trump borsa yüzünden kazanmaya gider?

Bu gece bazı alternatif zaman çizelgesi saçmalığına hazır mısınız?

Burada benimle takip edin. Ben Trump destekçisi değilim. Adamı küçümsüyorum, hep yaptım. Bu onunla ilgili değil.

Ya kazanması için ona ihtiyaçları varsa?

Trump uzun zamandır büyük paralarla, kurumsal çıkarlarla yataktaydı.

Reddit, hoşunuza gitse de gitmese de her zaman büyük bir demokrat sabun kutusu olmuştur.

GameStop ve diğerleri ile yakında çıkacak olan kısa baskı hakkında bilinmesi gereken güçler. Tam olarak doğru köşelerden bakan çok sayıda akıllı para insanı bunu biliyordu. Reddit üyeleri dahil.

Trump’ın kazanmasını amaçladılar, böylece tüm bunlar düştüğünde Reddit’i gösterebilecekti, “bak, Çin Reddit’in sahibi! Çin bize covid gönderdi ve şimdi ekonomimizi alaşağı etmeye çalışıyorlar!”

Bunun İkinci Dünya Savaşı ile sonuçlanmayacağını söyle. Kârlarını daha da artırıyor.

Bunun yerine, sahip olduğumuz şey, açıkça çok yozlaşmış borsamızın manipülatörleri olan güçlere çok sapkın bir şekilde maruz kalmaktır. Redditors olarak bizler, bu boktan şovun ortaya çıktığını görmek için ilk elden şahitleriz – kardeşleriz. Politikayı, virüsü, hepsini bir dakikalığına kenara koyun ve bu yolsuzluğun açığa çıkmasına yardım eden Redditor arkadaşlarınızın yanında kalın. Şu anda başka hiçbir şeyin önemi yok, bu palyaçolar pervasızca hepimizden çalıyorlar, bu süreçte kıçlarını korumaya çalışmak için pek çok yasayı çiğniyorlar.

Ve ne var biliyor musun?

Bunu gerçekten kazanma şansımız var. Aslında bir şey kazanmak için. GameStop her yerde !!

Eğer bunu uzaktan izliyorsanız, çok dikkatli olun ve bu sefer tarihin sağ tarafında olun. Çünkü ne kadar zengin ya da fakir olursa olsun, geri kalanımızdan alacak iki düzine gizli borsa pisliğine ihtiyacımız yok.

Ve eğer katılıyorsan … bekle. Hisselerinizi tutun ve kesinlikle mecbur kalana kadar bırakmayın. Hepimizin bir fiyatı var. Seninkine vur ve defol. Çantayı elinde tutmaya gerek yok, bu onların işi. Onlara ödetelim.

This Post Has 15 Comments

1. ziya

Bu konu : ” Ya İHTİYACI VARSA Trump borsa yüzünden kazanmaya gider? ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , ziya – 401

2. Gürbüz

Bu konu : ” Ya İHTİYACI VARSA Trump borsa yüzünden kazanmaya gider? ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 324

3. hatice

merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

4. ziya

Gümüşhane merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 30-01-2021 14:42:15

5. Emine

Bu konu : ” Ya İHTİYACI VARSA Trump borsa yüzünden kazanmaya gider? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden çok güzel, tebrikler , Emine – 394

6. ali

Malatya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten vallaha güzel, teşekkürler 08-02-2021 17:26:25

7. ziya

Bu konu : ” Ya İHTİYACI VARSA Trump borsa yüzünden kazanmaya gider? ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler , ziya – 184

8. Hasan

Çorum dan kimler var. Ya İHTİYACI VARSA Trump borsa yüzünden kazanmaya gider? . Merhaba sayfanız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 293

9. elif yılmaz

Bu konu : ” Ya İHTİYACI VARSA Trump borsa yüzünden kazanmaya gider? ” çok güzel. Slm web siten yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 455

10. gaye

Mardin dan kimler var. Ya İHTİYACI VARSA Trump borsa yüzünden kazanmaya gider? . Merhaba web siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 485

11. Gürbüz

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 03-03-2021 13:56:20

12. Anonim

Samsun dan kimler var. Ya İHTİYACI VARSA Trump borsa yüzünden kazanmaya gider? . Mrb paylaşım vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 325

13. memo

Gümüşhane merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 12-03-2021 17:11:21

14. hatice

Giresun merkezden ben hatice. Mrb web siteniz gerçekten çok güzel, şukuladım 14-03-2021 02:06:11

15. gaye

Trabzon merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran edici, şukuladım 06-04-2021 03:19:49

Bir cevap yazın