Yani temel olarak, birinin sihirli güçleri varsa veya tanrı olduğunu iddia ediyorsa veya küçük beyninizi kıran fikirleri varsa, dirgenlerle öfkeli bir kalabalık oluşturup sizden daha zeki olan kişiyi öldürmeyin. Beşeri bilimlerin en büyük başarısızlığı Yeshua’yı öldürmekti ve mafya zihniyeti bugün hala korkunç bir sorun. Çoğu insan asla öğrenemez. Komplodaki insanlar genellikle daha açık fikirlidir.

26 Comments

1. Aksaray merkezden ben hatice. selamun aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2021 01:46:30

2. Kırklareli merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok güzel, sağolun 01-08-2021 02:23:15

3. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-08-2021 03:36:21

4. Kırıkkale dan kimler var. Ya İsa’dan gelen mesaj uh… kızgın çeteler oluşturmamak ve düşünen insanlara saldırmak ve öldürmek olsaydı? . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz iyi, teşekkürler , ali – 401

5. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

6. Tokat dan kimler var. Ya İsa’dan gelen mesaj uh… kızgın çeteler oluşturmamak ve düşünen insanlara saldırmak ve öldürmek olsaydı? . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 457

7. Bu konu : ” Ya İsa’dan gelen mesaj uh… kızgın çeteler oluşturmamak ve düşünen insanlara saldırmak ve öldürmek olsaydı? ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi çok güzel, şukuladım , memo – 464

8. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden güzel, teşekkürler

9. Merhaba paylaşımın vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

10. Adıyaman dan kimler var. Ya İsa’dan gelen mesaj uh… kızgın çeteler oluşturmamak ve düşünen insanlara saldırmak ve öldürmek olsaydı? . Merhaba sayfa valla güzel, şukuladım , emin – 33

11. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

12. Merhaba sayfan vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ya İsa’dan gelen mesaj uh… kızgın çeteler oluşturmamak ve düşünen insanlara saldırmak ve öldürmek olsaydı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden iyi, teşekkürler , Gürbüz – 410

14. selamun aleyküm paylaşımın valla hayran edici, teraziye tıkladım

15. Bu konu : ” Ya İsa’dan gelen mesaj uh… kızgın çeteler oluşturmamak ve düşünen insanlara saldırmak ve öldürmek olsaydı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 394

16. Kocaeli merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız inanki iyi, face de paylaştım 26-08-2021 21:05:30

17. Bu konu : ” Ya İsa’dan gelen mesaj uh… kızgın çeteler oluşturmamak ve düşünen insanlara saldırmak ve öldürmek olsaydı? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran edici, şukuladım , Aylin – 456

18. Bu konu : ” Ya İsa’dan gelen mesaj uh… kızgın çeteler oluşturmamak ve düşünen insanlara saldırmak ve öldürmek olsaydı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 26

19. Erzurum dan kimler var. Ya İsa’dan gelen mesaj uh… kızgın çeteler oluşturmamak ve düşünen insanlara saldırmak ve öldürmek olsaydı? . Merhaba sayfa valla dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 334

20. Bartın dan kimler var. Ya İsa’dan gelen mesaj uh… kızgın çeteler oluşturmamak ve düşünen insanlara saldırmak ve öldürmek olsaydı? . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , ali – 168

21. Van dan kimler var. Ya İsa’dan gelen mesaj uh… kızgın çeteler oluşturmamak ve düşünen insanlara saldırmak ve öldürmek olsaydı? . Merhaba siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 289

22. Bu konu : ” Ya İsa’dan gelen mesaj uh… kızgın çeteler oluşturmamak ve düşünen insanlara saldırmak ve öldürmek olsaydı? ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle çok iyi, saolun , ziya – 85

23. Bu konu : ” Ya İsa’dan gelen mesaj uh… kızgın çeteler oluşturmamak ve düşünen insanlara saldırmak ve öldürmek olsaydı? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , emin – 167

24. selamun aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

25. Sivas dan kimler var. Ya İsa’dan gelen mesaj uh… kızgın çeteler oluşturmamak ve düşünen insanlara saldırmak ve öldürmek olsaydı? . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, teşekkürler , hatice – 49

26. Bu konu : ” Ya İsa’dan gelen mesaj uh… kızgın çeteler oluşturmamak ve düşünen insanlara saldırmak ve öldürmek olsaydı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 145

Write A Comment