İşin garibi, bugünün toplumunda, ünlü ne olursa olsun “illuminati” olarak adlandırılırsa, insanlar aslında Illuminati’nin ne olduğunun farkındalar ama buna çok fazla ilgi göstermiyorlar ve bu konuda daha umursamaz görünüyorlar. Daha çok toplumun kabulü fikre bağlı gibi görünüyor. Bu nedenle, Illuminati referanslarıyla bu tür Illuminati sembollerini ve pop kültürünü gittikçe daha fazla görüyorsunuz.

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Ya komplo teorileri hükümetler tarafından sızdırılırsa? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 328

2. Kütahya dan kimler var. Ya komplo teorileri hükümetler tarafından sızdırılırsa? . selamun aleyküm paylaşımın valla iyi, teraziye tıkladım , banu – 470

3. Aydın merkezden ben emin. Selam herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, saolun 14-03-2021 00:41:21

4. Selam herkese paylaşımın inan ki hayran bıraktı, saolun

5. Bu konu : ” Ya komplo teorileri hükümetler tarafından sızdırılırsa? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , – 349

6. Afyon merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten inan ki iyi, facebookta paylaştım 25-03-2021 19:00:54

7. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler 27-03-2021 09:14:18

8. Bu konu : ” Ya komplo teorileri hükümetler tarafından sızdırılırsa? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun , ali – 296

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link