Almanak 1566

En büyükleri için ölüm, şeref ve şiddet, inanç profesörleri, mülkleri ve mezhepleri: İki büyük Kilise için çeşitli gürültü, çürüme, Başsız kilisenin serflerini kavga eden kötü komşular.

İsraf, büyük kayıp ve şiddet olmadan değil, İnancın tümü, daha çok din için, En Büyükler hayatlarını, şereflerini ve servetlerini kaybedecekler Her iki Kilise, hiziplerindeki günah.

İki çok Yüce’nin tehlikeli kayıplarının ortaya çıkması için, En Büyükler kayba, mallara, şerefe ve yaşama neden olacak, Ne kadar büyük sesler çıkacaksa, çömleği çok çirkin olacak, Büyük hastalıklar olacak, buluşma evi, kitlesel imrenme.

Kiliselerin hizmetkarları, Lordlarına, Diğer Lordlardan da, alanların bölünmemiş olmasıyla ihanet edecekler: Buluşma evinin komşuları ve kitlesel aralarında kavga edecek, Söylentiler, çoğalan sesler, ölüme kadar birçok yalan.

Tüm bereket nimetlerinden, dünya bizim için üretecek, Fransa’da savaş gürültüsü yok, dışarıda fitne koyulacak: İnsan katilleri, otoyolda bulacak haydutlar, Az inanç, yanan ateş, kargaşa içindeki insanlar.

İnsanlar arasında uyumsuzluk, acımasız düşmanlık, Savaş, büyük Prenslerin ölümü, birkaç bölüm: Evrensel veba, Batı’da daha güçlü, Times iyi ve dolu, ancak çok kuru ve bitkin.

Diğer meyvelerin hepsinde bol olmayan taneler, bol, Yaz, ilkbahar nemli, kış uzun, kar, buz: Doğu kollarda, Fransa kendini pekiştiriyor, Canavarların ölümü çok bal, kuşatılacak yer.

Zararlılık ve ateş sayesinde ağaçların meyveleri yok olacak, Yağ işaretleri bol olacak. Peder Denis kıt değil: Bazı büyükler ölecek, ancak çok az yabancı saldırı, Hücum, Barbar denizcileri ve sınırlarda tehlikede olacak.

Çok aşırı yağmurlar ve bereket bolluğu, Sığır bedelinin adil olması, tehlikenin dışında kadınlar: Selam, yağmur, gök gürültüsü: Fransa’da bunalımlı insanlar, Ölüm sayesinde çalışacaklar, insanları azarlamak için ölüm.

Silahlar, salgınlar sona erecek, isyankârların ölümü, Büyük Baba Liber pek fazla olmayacak: Kötüler daha kötü niyetli olanlar tarafından ele geçirilecek, Fransa her zamankinden daha fazla galip gelecek.

Bu aya kadar büyük kuraklık devam edecek, İtalya ve Provence için tüm meyveler yarıya kadar: Büyük Bir, çetelerinin tutsağı düşmanlar, Yağmacılar, Korsanlar ve düşmanın ölmesi için.

Düşmanın Trakya’ya çekilmesinden o kadar çok korkulacak ki, Ağlamaları, ulumaları ve yağmalamayı terk etmek: Denizde ve karada gürültü bırakmak, din öldürülmek, Neşeli Birler yola koyulmak, her mezhep kızmak.

Author

18 Comments

1. Ağrı merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, tebrikler 04-02-2021 06:50:51

2. Ardahan merkezden ben . selam arkadaşlar siten gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 04-02-2021 08:11:42

3. Düzce merkezden ben Aylin. Slm sayfanız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-02-2021 09:19:54

4. Selamın aleyküm sayfa cidden iyi, face de paylaştım

5. Balıkesir dan kimler var. Ya Nostradamus’un son Almanak’ına ulaşırsak? . Selam herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım , gaye – 346

6. Selamın aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, saolun

7. Manisa dan kimler var. Ya Nostradamus’un son Almanak’ına ulaşırsak? . Merhaba paylaşımın cidden dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 427

8. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran edici, face de paylaştım

9. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

10. Tokat dan kimler var. Ya Nostradamus’un son Almanak’ına ulaşırsak? . selamun aleyküm web siten valla hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 62

11. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

12. Selam bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

13. Merhaba siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

14. Merhaba siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, şukuladım

16. Yalova merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-04-2021 19:23:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link