Ya reddits karma sistemi tamamen sahte ise ve belirli anlatıları desteklemek için manipüle edilmişse, gerçek olumlu oyları toplar ve veriyi olumsuz oylar ve anonim internet oylarının zaman içinde popüler görüşü nasıl değiştirebileceğini görmek için test ederse.

Bazı subayların oyları ters çevirdiğini ve böylece tartışmalı görüşlerin aniden genel fikir birliği normları olarak görüldüğünü hayal edin. Bir süre sonra bazı insanlar sadece uyum sağlayacaklar ve inançlarına sadık kalanlar kendilerini ötekileştirilmiş ve öfkeli hissedecekler.

Kullanıcı verilerini izleyebilir ve hangi uyaranların istedikleri herhangi bir etkiyle sonuçlandığını belirleyebilirsiniz. İnsanları aşırılıkçı inançlara itin, oy vermeyi ve potansiyel olarak cinsel tercihleri ​​yönlendirin (merhaba üvey anne).

Çoğu insan sadece havalı grubun bir parçası gibi hissetmek ister, çoğu insan sosyal medyada trend olan her şeyi papağan gibi tutar, çoğu insan bu soruları saat 2’de sormaz, ama neyse, düşünceler?

Author

62 Comments

1. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

2. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

3. merhaba arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

4. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

5. Çorum merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 15-08-2020 23:02:12

6. Bitlis merkezden ben ziya. Selam sayfanız vallaha dikkat çekici, tebrikler 23-08-2020 21:51:32

7. Selam paylaşım cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

8. Artvin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 01-09-2020 01:42:51

9. Artvin merkezden ben doruk. Merhaba web siten yeminle güzel, şukuladım 08-09-2020 14:48:43

10. Şırnak merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz cidden iyi, teşekkürler 08-09-2020 22:12:36

11. Merhaba web siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 02-10-2020 10:22:38

13. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:22:35

14. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Gaziantep dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 191

18. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 216

19. Merhaba siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

20. Kayseri dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 106

21. Bu konu : ” Ya reddit sosyal bir deneyse ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 363

22. Merhaba herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

23. Gümüşhane merkezden ben memo. Mrb sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 03-11-2020 01:14:37

24. Iğdır dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 473

25. Edirne merkezden ben emin. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok güzel, tebrikler 08-11-2020 14:46:29

26. Bu konu : ” Ya reddit sosyal bir deneyse ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 175

27. Selam herkese web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler

28. Kırklareli merkezden ben hatice. Selamlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 23-11-2020 22:51:31

29. Erzincan dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . Merhaba sayfan vallaha mükemmel, teşekkürler , banu – 406

30. Denizli dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . Merhaba sayfanız vallaha çok güzel, saolun , mehmet – 341

31. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım

32. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 06-12-2020 12:50:00

33. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . Selamlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 295

34. Yozgat merkezden ben hatice. Merhaba siteniz valla çok iyi, şukuladım 09-12-2020 10:37:44

35. Ankara dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , hatice – 469

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ya reddit sosyal bir deneyse ” çok güzel. Selam herkese siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 112

37. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hoşuma gitti, teşekkürler

38. Bu konu : ” Ya reddit sosyal bir deneyse ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki mükemmel, şukuladım , ali – 46

39. Gürbüz Reply

Kayseri merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız valla mükemmel, twitter da paylaştım 02-01-2021 02:24:22

40. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-01-2021 20:34:13

41. Van dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . Slm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 212

42. Niğde merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-01-2021 04:16:26

43. Ordu dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, face de paylaştım , ziya – 189

44. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Sakarya dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . Selam herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, tebrikler , ali – 365

46. Mersin merkezden ben ziya. Selam sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-01-2021 22:29:33

47. Eskişehir merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 31-01-2021 13:27:22

48. Bu konu : ” Ya reddit sosyal bir deneyse ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki güzel, teraziye tıkladım , gaye – 430

49. Mersin dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . Merhabalar web siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 124

50. Erzincan dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 444

51. Şırnak dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . Merhaba herkese web siten cidden hayran edici, şukuladım , Hasan – 489

52. Bu konu : ” Ya reddit sosyal bir deneyse ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha hayran edici, sağolun , ali – 242

53. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

54. Giresun dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . Mrb sayfanız inanki çok güzel, şukuladım , memo – 204

55. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, teşekkürler

56. Osmaniye merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-04-2021 11:10:33

57. Bingöl dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . Selamlar web sitesi inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 328

58. Karaman merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımın cidden çok iyi, teşekkürler 09-04-2021 02:59:26

59. Çorum merkezden ben doruk. Slm siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım 16-04-2021 09:36:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link