Ya reddit sosyal bir deneyse

Ya reddits karma sistemi tamamen sahte ise ve belirli anlatıları desteklemek için manipüle edilmişse, gerçek olumlu oyları toplar ve veriyi olumsuz oylar ve anonim internet oylarının zaman içinde popüler görüşü nasıl değiştirebileceğini görmek için test ederse.

Bazı subayların oyları ters çevirdiğini ve böylece tartışmalı görüşlerin aniden genel fikir birliği normları olarak görüldüğünü hayal edin. Bir süre sonra bazı insanlar sadece uyum sağlayacaklar ve inançlarına sadık kalanlar kendilerini ötekileştirilmiş ve öfkeli hissedecekler.

Kullanıcı verilerini izleyebilir ve hangi uyaranların istedikleri herhangi bir etkiyle sonuçlandığını belirleyebilirsiniz. İnsanları aşırılıkçı inançlara itin, oy vermeyi ve potansiyel olarak cinsel tercihleri ​​yönlendirin (merhaba üvey anne).

Çoğu insan sadece havalı grubun bir parçası gibi hissetmek ister, çoğu insan sosyal medyada trend olan her şeyi papağan gibi tutar, çoğu insan bu soruları saat 2’de sormaz, ama neyse, düşünceler?

“Ya reddit sosyal bir deneyse” üzerine 21 yorum

1. Artvin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 01-09-2020 01:42:51

2. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 02-10-2020 10:22:38

3. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:22:35

4. Gaziantep dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 191

5. Amasya dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 216

6. Kayseri dan kimler var. Ya reddit sosyal bir deneyse . selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 106

Yorum yapın