Sadece rastgele bir düşünce: Son zamanlarda İngiliz medyasından, ABD’den, Ünlülerden, vb.’den çıkan birçok Rus karşıtı şey gördüm … ama ya onlar iyi adamlarsa / iseler?

Sorunun sorulmasına katkıda bulunan faktörlerden biri, faaliyetin Western Elite Peados ile ilişkilendirilmeyen veya katkıda bulunmayan tek (bildiğim) Rusya olmasıdır.

Toplumun tepesinde yatan şeytani pisliği göz önünde bulundurarak, ipuçlarını düşüren ve aktif olarak deneyen taraftaki sinirli bir ünlü olmanın aksine, oyunlarına ve gündemlerine inanmayan “iyi adamlar” olup olmadığını araştırıyorum. ve iyilik için savaşmak?

Tüm düşünceler memnuniyetle karşılanacaktır!

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 29

2. Kırıkkale dan kimler var. Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 391

3. Selamın aleyküm web siten inanki hayran bıraktı, saolun

4. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 22-04-2021 08:43:10

5. Bu konu : ” Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 150

6. Bu konu : ” Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 295

7. Kayseri dan kimler var. Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? . Mrb siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 157

8. selam arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link