Sadece rastgele bir düşünce: Son zamanlarda İngiliz medyasından, ABD’den, Ünlülerden, vb.’den çıkan birçok Rus karşıtı şey gördüm … ama ya onlar iyi adamlarsa / iseler?

Sorunun sorulmasına katkıda bulunan faktörlerden biri, faaliyetin Western Elite Peados ile ilişkilendirilmeyen veya katkıda bulunmayan tek (bildiğim) Rusya olmasıdır.

Toplumun tepesinde yatan şeytani pisliği göz önünde bulundurarak, ipuçlarını düşüren ve aktif olarak deneyen taraftaki sinirli bir ünlü olmanın aksine, oyunlarına ve gündemlerine inanmayan “iyi adamlar” olup olmadığını araştırıyorum. ve iyilik için savaşmak?

Tüm düşünceler memnuniyetle karşılanacaktır!

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 29

2. Kırıkkale dan kimler var. Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 391

3. Selamın aleyküm web siten inanki hayran bıraktı, saolun

4. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 22-04-2021 08:43:10

5. Bu konu : ” Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 150

6. Bu konu : ” Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 295

7. Kayseri dan kimler var. Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? . Mrb siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 157

8. selam arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

9. Bu konu : ” Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, face de paylaştım , Hasan – 210

10. Bu konu : ” Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? ” çok güzel. Mrb sayfanız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 232

11. Hatay dan kimler var. Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? . selam arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 494

12. Kahramanmaraş dan kimler var. Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? . Selam herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 190

13. Ankara dan kimler var. Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 397

14. Bu konu : ” Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 78

15. elif yılmaz Reply

Selamlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

16. Selam paylaşımın vallaha hayran edici, şukuladım

17. Bingöl merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım 28-06-2021 04:06:46

18. Konya dan kimler var. Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? . Slm paylaşımınız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 476

19. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? . selamun aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 495

20. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

21. Bursa merkezden ben Hasan. Slm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-07-2021 07:47:39

22. Elazığ merkezden ben banu. Selam web siten süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 13-07-2021 21:52:04

23. Adıyaman merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inanılmaz mükemmel, sağolun 15-07-2021 11:06:52

24. İzmir dan kimler var. Ya ….. Rusya iyi adamlarsa? . selam arkadaşlar paylaşımın inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 338

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link