Ya sadece “yeniden doğarsak”

Yani bu aslında bir komplo değil ama Mandela etkisi gibi başka şeyleri de açıklayabilir. Ya zaten öldüysek ve hiçbir şey bilmeden yeni bir boyutta kaldığımız yerden anında devam edersek. Bu, simülasyon teorisini ve ayrıca Mandela etkisini açıklayabilir, belki simülasyon ikinci seferde onu fark etmeyebilir, ancak geçmiş yaşamınızda vefat etme konusunda daha akıllı olmadığın için tekelci adamın bir Monocle’a sahip olduğunu hala hatırlıyorsunuz.

This Post Has 6 Comments

1. memo

Iğdır dan kimler var. Ya sadece “yeniden doğarsak” . selamun aleyküm web sitesi inanki hayran edici, şukuladım , memo – 216

2. ali

Bu konu : ” Ya sadece “yeniden doğarsak” ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki mükemmel, şukuladım , ali – 246

3. Anonim

Eskişehir dan kimler var. Ya sadece “yeniden doğarsak” . Merhaba web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 425

4. Hasan

Bu konu : ” Ya sadece “yeniden doğarsak” ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 324

5. ziya

Hatay dan kimler var. Ya sadece “yeniden doğarsak” . Selam herkese siteniz ciddiyim mükemmel, sağolun , ziya – 36

6. gaye

Batman merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 09-04-2021 22:16:59

Bir cevap yazın