Görünüşe göre haber bir tiyatro ve bunun oldukça komik olduğunu, ancak kötü bir şekilde üretildiğini ve yalnızca kendilerine ödeme yapan zengin şirketlere fayda sağlayan aldatıcı vizyonlarla olduğunu düşünmeye başlıyorum.

Hayatın herkes için havalı olması mümkün! Rekabete veya iş savaşına gerek yok.

40 Comments

1. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 75

2. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 22-04-2021 06:30:21

3. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 327

4. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 213

5. Sivas merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi inanki çok güzel, twitter da paylaştım 22-04-2021 07:17:11

6. Bursa dan kimler var. Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 137

7. Muğla dan kimler var. Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 290

8. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhabalar web siteniz inanılmaz iyi, tebrikler 22-04-2021 09:53:17

9. Konya dan kimler var. Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … . Mrb paylaşım vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 298

10. Slm paylaşımınız harbiden güzel, linkedinde paylaştım

11. Bingöl dan kimler var. Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … . Selamlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, saolun , ali – 46

12. Ankara dan kimler var. Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … . Merhabalar paylaşımın inan ki dikkat çekici, şukuladım , memo – 279

13. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 366

14. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok güzel, sağolun , Emine – 6

15. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun

16. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 342

17. Muş merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 05-05-2021 22:38:58

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 216

19. Van merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 02:27:54

20. Sivas dan kimler var. Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … . Selam siteniz süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 242

21. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 355

22. Düzce merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz cidden çok iyi, face de paylaştım 13-05-2021 21:47:25

23. Selam paylaşım yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Osmaniye dan kimler var. Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 207

25. Burdur dan kimler var. Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … . Selamlar paylaşımınız valla mükemmel, sağolun , banu – 487

26. Adana merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız ciddiyim çok güzel, saolun 07-06-2021 12:38:54

27. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 201

28. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz iyi, saolun , emin – 126

29. İstanbul merkezden ben doruk. Slm siten inanki hayran bıraktı, saolun 17-06-2021 08:56:17

30. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 418

31. Mrb web siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım

32. Kırıkkale merkezden ben emin. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 23-06-2021 20:07:21

33. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, teraziye tıkladım

34. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 495

35. Bursa dan kimler var. Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … . Selamlar web siteniz valla çok güzel, teşekkürler , – 488

36. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 437

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link