Görünüşe göre haber bir tiyatro ve bunun oldukça komik olduğunu, ancak kötü bir şekilde üretildiğini ve yalnızca kendilerine ödeme yapan zengin şirketlere fayda sağlayan aldatıcı vizyonlarla olduğunu düşünmeye başlıyorum.

Hayatın herkes için havalı olması mümkün! Rekabete veya iş savaşına gerek yok.

18 Comments

1. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 75

2. Karaman merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 22-04-2021 06:30:21

3. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 327

4. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 213

5. Sivas merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi inanki çok güzel, twitter da paylaştım 22-04-2021 07:17:11

6. Bursa dan kimler var. Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 137

7. Muğla dan kimler var. Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 290

8. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhabalar web siteniz inanılmaz iyi, tebrikler 22-04-2021 09:53:17

9. Konya dan kimler var. Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … . Mrb paylaşım vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 298

10. Bingöl dan kimler var. Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … . Selamlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, saolun , ali – 46

11. Ankara dan kimler var. Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … . Merhabalar paylaşımın inan ki dikkat çekici, şukuladım , memo – 279

12. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 366

13. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok güzel, sağolun , Emine – 6

14. Bu konu : ” Ya siyasette gördüğümüz her şeyin tamamı tiyatro ise 🎭 … ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 342

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link