Ya siz beyler ve kızlar için soru

Rastgele ya burada soru varsa. Ya Biden ve Trump’ı sürecin dışına çıkarsan ve yeni hükümetin olarak bir gecede Çin veya Rusya’yı seçmen gerekse, kim olurdu? Elbette buna neden olan perde arkasında bir tür gölgeli şeyler olurdu. Bu sorunun arka planı, bu soruda hangi kıçını tercih edersin ve neden?

“Ya siz beyler ve kızlar için soru” üzerine 35 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben gaye. Slm web siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-10-2020 02:24:14

2. Bu konu : ” Ya siz beyler ve kızlar için soru ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 378

3. Bu konu : ” Ya siz beyler ve kızlar için soru ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 309

4. Rize merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 24-10-2020 06:51:11

5. Bu konu : ” Ya siz beyler ve kızlar için soru ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki hoşuma gitti, saolun , Aylin – 54

6. Bu konu : ” Ya siz beyler ve kızlar için soru ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 494

7. Bu konu : ” Ya siz beyler ve kızlar için soru ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki güzel, twitter da paylaştım , memo – 448

8. Denizli dan kimler var. Ya siz beyler ve kızlar için soru . Merhabalar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 234

9. Kayseri merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 22-11-2020 18:47:15

10. Bolu dan kimler var. Ya siz beyler ve kızlar için soru . Merhaba herkese sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 174

11. Van merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 23-11-2020 21:26:20

12. Bu konu : ” Ya siz beyler ve kızlar için soru ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım , ahmet – 324

13. Siirt dan kimler var. Ya siz beyler ve kızlar için soru . Merhaba siten vallaha iyi, teşekkürler , Emine – 83

14. Batman dan kimler var. Ya siz beyler ve kızlar için soru . Mrb web sitesi harbiden hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 243

15. Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 23-12-2020 13:52:34

16. Bu konu : ” Ya siz beyler ve kızlar için soru ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 226

17. Bu konu : ” Ya siz beyler ve kızlar için soru ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 437

18. Aydın dan kimler var. Ya siz beyler ve kızlar için soru . Selam herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 51

19. Bilecik dan kimler var. Ya siz beyler ve kızlar için soru . Merhaba herkese sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 357

20. Kars dan kimler var. Ya siz beyler ve kızlar için soru . selamun aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 287

21. Nevşehir dan kimler var. Ya siz beyler ve kızlar için soru . Selam herkese siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 61

22. Isparta dan kimler var. Ya siz beyler ve kızlar için soru . Selamlar siten harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 28

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link