İşte eğlenceli bir komplo teorisi. Birkaç hafta içinde aşılar FDA tarafından onaylanacak. Bundan kısa bir süre sonra, yetkiler uygulanacak ve milyonlarca insan topluma yeniden katılmak için atışı yapmaya zorlanacak. Ya şimdi ile o zaman arasındaki şutu değiştirirlerse?

İnsanlar soruyor, hükümetin en sadık koyunlarını ölümcül aşılarla zehirlemesinin amacı ne? O nüfusun hayatta kalanlar olmasını ve “zor insanların” öldürülmesini istemezler miydi?

İşte bunu nasıl yapacağınız. FDA onayından sonra atış kimyasını değiştiriyorsunuz. Şimdi tüm köleleriniz kurtuldu ve tüm “geç gelenler” ölüyor.

Çok uzak görünüyor, ancak ilginç bir kavram olarak kabul edilebilir.

Author

97 Comments

1. Selamlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden iyi, linkedinde paylaştım , memo – 54

3. Kahramanmaraş dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , – 409

4. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Selam sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 41

5. Mrb bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

6. Batman merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-08-2021 08:35:31

7. Kırıkkale dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Slm sayfan gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 379

8. Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 479

9. Gürbüz Reply

Rize merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-08-2021 08:41:16

10. Karabük dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 91

11. Gümüşhane dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok iyi, saolun , Aylin – 232

12. Selamın aleyküm paylaşım inan ki iyi, teşekkürler

13. Kırıkkale dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Selam siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun , – 284

14. Karaman dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Slm sayfan süper ötesi iyi, tebrikler , ahmet – 55

15. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 09-08-2021 08:48:51

16. Çorum merkezden ben hatice. Selam sayfa vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-08-2021 08:49:18

17. Denizli merkezden ben . Selamlar sayfanız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-08-2021 08:51:33

18. Karaman dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Merhaba bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 108

19. Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 394

20. Mrb paylaşımın inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

21. Merhaba paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

22. Artvin merkezden ben ali. Selam bu web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-08-2021 09:03:29

23. Niğde dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Slm sayfa yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 121

24. Selam paylaşım harbiden hoşuma gitti, şukuladım

25. Merhabalar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Bayburt merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 09-08-2021 09:08:50

27. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, saolun

28. Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla iyi, face de paylaştım , Hasan – 322

29. Bursa merkezden ben memo. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-08-2021 09:10:45

30. Konya merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 09-08-2021 09:11:36

31. Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden iyi, facebookta paylaştım , hatice – 447

32. Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 38

33. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, saolun , elif yılmaz – 372

35. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, tebrikler

36. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Mrb bu web sitesi süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 488

37. Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. Selam sayfanız inanki dikkat çekici, sağolun , mehmet – 476

38. Bolu dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Merhaba web siteniz ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 410

39. Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 265

40. Merhabalar siten vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

41. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

42. merhaba arkadaşlar siteniz valla mükemmel, şukuladım

43. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran edici, sağolun

44. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 296

45. Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 350

46. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, şukuladım

47. Çorum dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Selam herkese paylaşımınız vallaha iyi, sağolun , banu – 45

48. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Merhabalar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 339

49. Siirt dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Selamın aleyküm web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım , Emine – 207

50. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım inanki hayran edici, facebookta paylaştım 09-08-2021 09:41:53

51. Edirne dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Merhaba herkese siten gerçekten çok güzel, tebrikler , banu – 420

52. Selamlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

53. Samsun dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Selamın aleyküm sayfan valla mükemmel, tebrikler , – 147

54. Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten mükemmel, saolun , hatice – 78

55. Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 235

56. Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 179

57. Diyarbakır merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, tebrikler 09-08-2021 09:58:18

58. Selamlar paylaşımınız valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

59. Selam herkese sayfa süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

60. Amasya dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 195

61. Çorum merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten harbiden mükemmel, teşekkürler 09-08-2021 10:02:27

62. Bartın dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Selamlar web siteniz valla çok güzel, sağolun , mehmet – 474

63. Mrb sayfanız valla hayran edici, facebookta paylaştım

64. Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 55

65. Zonguldak merkezden ben ziya. Selamlar sayfan inanki iyi, facebookta paylaştım 09-08-2021 10:12:10

66. Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, tebrikler , ziya – 278

67. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Selam herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 401

68. Merhaba herkese paylaşım inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

69. Merhaba paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

70. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Merhabalar siten gerçekten çok iyi, saolun 09-08-2021 10:33:01

71. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

72. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

73. Selam sayfanız harbiden mükemmel, face de paylaştım

74. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. Selam siten süper ötesi çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 206

75. selamun aleyküm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, sağolun

76. Gürbüz Reply

Artvin dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Slm web siten harbiden hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 443

77. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım 21-08-2021 23:23:51

78. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Selam paylaşımın inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 416

79. Adıyaman merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-08-2021 21:05:37

80. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

81. Malatya merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım vallaha iyi, linkedinde paylaştım 31-08-2021 13:48:13

82. Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten iyi, şukuladım , ali – 92

83. Kırşehir merkezden ben Aylin. Merhaba siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 01-09-2021 20:39:03

84. Mrb sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

85. Bu konu : ” Ya şutu değiştirirlerse? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 11

86. Çanakkale dan kimler var. Ya şutu değiştirirlerse? . Mrb web siten inan ki güzel, saolun , Hasan – 170

87. Adana merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 13-09-2021 16:59:55

88. Siirt merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-09-2021 20:22:08

89. Merhaba herkese paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

Write A Comment