Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin?

Ve dürüst olmak gerekirse, neden kimsenin bundan bahsetmediğini anlamıyorum, bu dünyanın kötü ajanlarının bu bilgiyi halktan bastırmaya çalıştığını düşünüyorum.

Her türlü olumsuz duyguyu hissediyordum, olumlu olanları nadiren deneyimledim. Bunu bulmadan önce.

Bunu daha önce duymuş olabilirsiniz (chi, life-force, prana, qi, ki, pitī, coşku, titreme, Spiritual Chillls, goosebumps, ecstasy, coşku, aura, mana, ruah, nephesch ve daha fazlası).

Bu enerji sadece fiziksel bedenimizdeki pozitif duyguların özü değil, doğadaki her şeyde var.

Tüylerim diken diken olduğunda en kolay hissedilen bu enerjiyi anladıktan sonra, bu saf öforik enerjiyi vücudumun her yerinde elde edebilirim. Sonunda Balance’ı ve dış dünyadan gelebilecek herhangi bir olumsuzluğu saptırma yeteneğini buldum.

Enerjinizi kontrol altına almakla ilgileniyorsanız ve talep üzerine coşku hissediyorsanız, bunu kısa yaptım eğitici YouTube videosu Ruhların gücünü nasıl Aktive edebileceğini açıklıyor.

“Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin?” üzerine 23 yorum

1. Çankırı dan kimler var. Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . Selamlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 371

2. Tokat dan kimler var. Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, sağolun , emin – 48

3. Sakarya dan kimler var. Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ali – 93

4. Ağrı dan kimler var. Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . Merhaba herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 56

5. Bolu dan kimler var. Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . Mrb sayfa inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 173

6. Iğdır dan kimler var. Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 225

7. Manisa dan kimler var. Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . Selamlar web siten süper ötesi güzel, teşekkürler , – 458

8. Kırıkkale dan kimler var. Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . Selam web sitesi inanılmaz mükemmel, şukuladım , mehmet – 193

9. Şanlıurfa dan kimler var. Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . Slm siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 403

10. Gaziantep dan kimler var. Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . Selam paylaşımınız cidden hayran edici, şukuladım , ahmet – 250

11. Elazığ dan kimler var. Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 225

12. Bu konu : ” Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 178

13. Bu konu : ” Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim güzel, tebrikler , banu – 105

14. Bu konu : ” Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , – 455

15. Bu konu : ” Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? ” çok güzel. Selamlar siten inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 488

16. Bursa merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-01-2021 16:50:51

17. Sivas merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 09:59:25

18. Bu konu : ” Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki mükemmel, tebrikler , Aylin – 205

19. Bu konu : ” Ya talep üzerine doğal bir coşku hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 269

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link