Tamam, işte o günkü aptal komplo teorim hah! Ya televizyon setleri (90’ların sonlarından beri) üretim noktasında gizli mikrofonlar ve kameralarla kurulmuş olsaydı, bu da sizi ulusal / küresel bir veri ağı aracılığıyla alfabe ajanslarına abkut eden gizli verileri aktarırsa … şimdi gerçekten anlıyorum telsiz iletişimlerinde çalışan ve böyle bir uygulamaya dair hiçbir kanıt görmemiş olan radyo iletişimleri hakkında birazcık ama harika bir komplo olacaktı!

Author

30 Comments

1. Konya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-03-2021 06:40:16

2. Bu konu : ” Ya televizyon setlerinin gizli mikrofonları ve verileri gizli bir ağa aktarma yeteneği olsaydı … ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 143

3. Slm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” Ya televizyon setlerinin gizli mikrofonları ve verileri gizli bir ağa aktarma yeteneği olsaydı … ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 205

5. Tokat dan kimler var. Ya televizyon setlerinin gizli mikrofonları ve verileri gizli bir ağa aktarma yeteneği olsaydı … . Merhabalar sayfanız harbiden hoşuma gitti, saolun , ahmet – 488

6. Bu konu : ” Ya televizyon setlerinin gizli mikrofonları ve verileri gizli bir ağa aktarma yeteneği olsaydı … ” çok güzel. Merhaba siten inan ki çok güzel, şukuladım , gaye – 470

7. Amasya dan kimler var. Ya televizyon setlerinin gizli mikrofonları ve verileri gizli bir ağa aktarma yeteneği olsaydı … . Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 362

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ya televizyon setlerinin gizli mikrofonları ve verileri gizli bir ağa aktarma yeteneği olsaydı … ” çok güzel. Slm web sitesi cidden çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 355

9. Sinop dan kimler var. Ya televizyon setlerinin gizli mikrofonları ve verileri gizli bir ağa aktarma yeteneği olsaydı … . Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 317

10. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 07-04-2021 04:27:42

11. Selamlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

12. Bu konu : ” Ya televizyon setlerinin gizli mikrofonları ve verileri gizli bir ağa aktarma yeteneği olsaydı … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 333

13. Kırıkkale merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun 23-04-2021 12:44:10

14. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Ya televizyon setlerinin gizli mikrofonları ve verileri gizli bir ağa aktarma yeteneği olsaydı … . merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 401

16. Adıyaman merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 06-05-2021 23:13:35

17. Aksaray merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi valla güzel, saolun 13-05-2021 02:14:36

18. Bu konu : ” Ya televizyon setlerinin gizli mikrofonları ve verileri gizli bir ağa aktarma yeteneği olsaydı … ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 222

19. Konya dan kimler var. Ya televizyon setlerinin gizli mikrofonları ve verileri gizli bir ağa aktarma yeteneği olsaydı … . selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 278

20. Bu konu : ” Ya televizyon setlerinin gizli mikrofonları ve verileri gizli bir ağa aktarma yeteneği olsaydı … ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 187

21. Giresun merkezden ben banu. Selam herkese siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 28-05-2021 18:49:54

22. Afyon merkezden ben ali. Selam bu web sitesi harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 01-06-2021 09:47:50

23. selamun aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

24. Bursa merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, saolun 21-06-2021 23:51:01

25. Osmaniye merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 23-06-2021 01:57:40

26. Bu konu : ” Ya televizyon setlerinin gizli mikrofonları ve verileri gizli bir ağa aktarma yeteneği olsaydı … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 11

27. Bayburt merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-07-2021 00:20:26

28. Bu konu : ” Ya televizyon setlerinin gizli mikrofonları ve verileri gizli bir ağa aktarma yeteneği olsaydı … ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 258

29. Bu konu : ” Ya televizyon setlerinin gizli mikrofonları ve verileri gizli bir ağa aktarma yeteneği olsaydı … ” çok güzel. Slm siten inanki dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 177

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link