O günkü bir üniversite dersinde, troodonların (velociraptors ve benzerleri) en zeki dinozorlar arasında olduğunu ve bir bilim adamının, bugün hayatta kalırlarsa insansı olacaklarına dair bir teori öne sürdüğünü hatırlıyorum (bu listedeki 10. maddeye bakın

Şimdi, “kertenkele insanları” hakkındaki mevcut tüm teorileri göz önünde bulundurarak, bunu bir adım daha ileri taşıyacağım ve bu canlıların muhtemelen okyanuslarımızın altındaki toprakların derinliklerine üsler inşa etmiş olabileceklerini önereceğim. Bu zaten var olan bir teori ise özür dilerim, ancak troodon’u aradım ve fazla bir şey görmedim, bu yüzden bu bir daire pisliği postasıysa siktiririm. Bunu sadece sonradan düşünmek için ortaya atıyorum, ancak bağlantılar benim için vahşi.

1. Hayatın okyanustan geldiğini büyük ölçüde teorileştiriyoruz. Düşüncelerim, belki de dünyaya çarpan asteroidin dinozorlarla birlikte askerlerin çoğunu öldürdüğü, ancak DNA’mızın kendisi bu asteroid üzerindeki başka bir gezegenden geldi ve hayatta kalan askerlerin bazılarına bulaştı. Bu askerlerin ataları olabilir veya hatta su altında nefes alabilirler, bu yüzden belki de asteroit çarptığında denize çekildiler. Bu 65mm + yıl boyunca, insan DNA’mız yüzey seviyesinde demlenirken, en derin okyanuslarımızın dibindeki toprağa girerek, ara sıra yüzeye çıkarak geliştiler. Bu noktada, başka bir gezegenden insanların bugün olduğumuz şey haline gelmek için hayatta kalan hayvanlarla karışan DNA’mızın seyrini incelemek için dünyaya gelebileceğini düşünüyorum. Dolayısıyla, 2 ayrı insansı dalımız var, bildiğimiz şekliyle evrimden ortaya çıkan insanlar (muhtemelen panspermiden) ve denizde saklanan troodonlar.

2. Hükümetin son raporları ve su üzerinde tespit edilen ve okyanusa çekilen UFO’ların tanıkları muhtemelen bu gelişmiş insansı troodonlardır (bildiğimiz gibi kertenkele insanlarına veya ET’lere benziyorlar) ve Travis Walton’un verdiği ve diğerlerinin doğruladığı açıklamalarla eşleşiyorlar. . suya giren açıklanamayan gemi için bu videoyu izleyin

3. Travis Walton, kaçırıldığı zaman bu “ET’lere, grilere veya kertenkelelere” benzeyen 3 küçük yaratığın olduğunu, ancak zanaatta insan görünümlü bireylerin de bulunduğunu açıkladı – bu, bir şekilde biz insanların gerçekten geldiğini gösteriyor. başka bir gezegenden ve gezegensel komşularımızla gerçekten tanışmaya hazır olmadığımızı, çünkü hala çok şiddetliyiz ve bu uzay insanları şiddetin ötesine geçti.

4. Ya tarihsel olarak var olduğu belgelenen İsa gibi dini figürler aslında bu uzay insanları arasındaysa ve buraya barış mesajları vermek için geldilerse, ama biz onları barbarlar gibi öldürdük.

5. Dünyanın dört bir yanındaki askeri güçlerdeki en iyi istihbarat subayları bu bilgiyi biliyorlar, bu uzay insanlarıyla çalıştılar ve bugün bu kadar çok teknolojiye sahip olmamızın nedeni onların yardımıdır, ancak barış, görmezden geldiğimiz mesajdır (aynı zamanda UFO’lar tarafından silahsızlandırılan nükleer bombalar)

Burada bir saçmalık yaptığımı biliyorum, ama son zamanlarda güzel bir tıbbi ot içiyorum. Bu düşüncelerin hiçbiri çok organize değil ve sadece eğlenceli bir felsefi tartışma yapmak için buraya yazdım. Ama düşündüğünüzde çok uzak değil sanat eseri uzaylı zanaat ve örneğin meleklerin İncil tasviri.

Author

19 Comments

1. Bu konu : ” Ya Trodonlar dinozorları öldüren asteroitten sağ kurtulduysa? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 75

2. Karabük dan kimler var. Ya Trodonlar dinozorları öldüren asteroitten sağ kurtulduysa? . Selam herkese web siten inan ki mükemmel, şukuladım , ali – 407

3. Bu konu : ” Ya Trodonlar dinozorları öldüren asteroitten sağ kurtulduysa? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 154

4. Mrb siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” Ya Trodonlar dinozorları öldüren asteroitten sağ kurtulduysa? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 165

6. Şanlıurfa dan kimler var. Ya Trodonlar dinozorları öldüren asteroitten sağ kurtulduysa? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 226

7. Bolu dan kimler var. Ya Trodonlar dinozorları öldüren asteroitten sağ kurtulduysa? . Mrb paylaşımın inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 300

8. Bu konu : ” Ya Trodonlar dinozorları öldüren asteroitten sağ kurtulduysa? ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım , – 246

9. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

10. Bu konu : ” Ya Trodonlar dinozorları öldüren asteroitten sağ kurtulduysa? ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 388

11. Merhaba web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

12. Edirne merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz inan ki çok güzel, sağolun 12-03-2021 05:18:17

13. Bu konu : ” Ya Trodonlar dinozorları öldüren asteroitten sağ kurtulduysa? ” çok güzel. Selam sayfa inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 34

14. Kırşehir dan kimler var. Ya Trodonlar dinozorları öldüren asteroitten sağ kurtulduysa? . Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 165

15. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Slm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 19-03-2021 03:33:41

16. Bu konu : ” Ya Trodonlar dinozorları öldüren asteroitten sağ kurtulduysa? ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 228

17. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link