Bunu garip bulan varsa, tek yol bu mu? Hükümet neden sana enjekte etmeye bu kadar kararlı? Son zamanlarda normal aşılara inanmayı bıraktım çünkü fanatikler onlara aşırı derecede bağlı hale geldi. Sonunda size enjekte etmenin önemli olacağını bilmek için bu dünyayı hangi kötülüğün kontrol ettiğini hayal edebiliyor musunuz?

Bu dünyada derin, derin bir kötülük var. Isaac Kappy haklıydı, ne kadar yükseğe çıkarsan o kadar berbat şeyler yaparsın. Kelimenin tam anlamıyla onlarca yıldır bir enjeksiyonun nihai bok testi olacağını biliyorlar. İnşa ettikleri bu baskı sistemine çılgınca bir inancınız olmalı. Sistem kötü, bu bir canavar.

Büyük sıfırlama, orta sınıfı öldürmekten başka bir şey değildir, böylece sınıfları sizin üzerinde tam ve demir kaplı bir kontrole sahip olur. Bunu anlamayan insanlar tamamen çılgın. Haberlerin yalan söylemediği, milyarderlerin ve seçkinlerin haberleri kontrol etmediği bir dünyada yaşıyorlar. Haberler kelimenin tam anlamıyla hiçbir zaman kimseyi iyileştirmedi. Bugün haber kapatılsaydı, insanlık için değerli hiçbir şey yitirilmezdi.

Şu anda haberleri birbirimize ulaştırmak için mükemmel bir altyapıya sahibiz. Bunun olmasına asla izin vermeyecekler. Artık haberlere tam anlamıyla ihtiyacımız yok. Gerçeği kontrol etmek istemeleri yıkıcı derecede kötü. Gerçek sadece tüm sınıflardan zeki insanlara kalmalı, bunun yerine gerçeği milyarder sınıfına tekelleştirdiler.

Ne yapalım? Yapabileceğiniz tek bir şey var, itaatsizlik. Pek çok insan için bunu yapmak giderek zorlaşıyor, ancak dışarıda direnç cepleri var. Onları bulmaya çalışın.

Ayrıca bazı insanların maskelerinin yaralandığını ve dava açtığını duydum. Yaptıkları şey, milyarderin sahip olduğu işletmelerden birine maskesiz girmeye çalışmaktır. Maskesiz içeri girmeye çalışan kişi, onlara maskelerin başlarını sarstığını ve tıbbi olarak muaf olduklarını söyler. Hala reddedilirlerse, maskeyi takarlar. Ve cevap verdikleri yere yaklaşıncaya kadar mağazanın içinde çıkarın, başım dönmüştü. Ve bunun nasıl gittiğini görebilirsiniz.

Gönderen … Esuomyonana
[comments]

Author

24 Comments

1. Aksaray merkezden ben hatice. Selamlar web sitesi vallaha güzel, şukuladım 27-11-2020 10:28:56

2. Bu konu : ” Ya virüsü yayar ya da devlet enjeksiyonu alır. ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 373

3. Bursa dan kimler var. Ya virüsü yayar ya da devlet enjeksiyonu alır. . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 452

4. Trabzon dan kimler var. Ya virüsü yayar ya da devlet enjeksiyonu alır. . selamun aleyküm web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 357

5. Bu konu : ” Ya virüsü yayar ya da devlet enjeksiyonu alır. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki hayran edici, face de paylaştım , hatice – 30

6. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Selam herkese sayfa vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Düzce merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın harbiden güzel, face de paylaştım 10-12-2020 06:13:54

9. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

10. Selamın aleyküm web siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

11. Muğla merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa inanılmaz iyi, şukuladım 21-12-2020 03:39:38

12. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

13. Mrb sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

14. Selamlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

15. Gürbüz Reply

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 11-01-2021 14:31:27

16. Gürbüz Reply

Kayseri merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 11-01-2021 17:58:29

17. Bu konu : ” Ya virüsü yayar ya da devlet enjeksiyonu alır. ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 297

18. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım inanki hayran bıraktı, saolun 15-01-2021 18:05:44

19. Aksaray merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım valla iyi, facebookta paylaştım 15-01-2021 18:32:12

20. Erzurum dan kimler var. Ya virüsü yayar ya da devlet enjeksiyonu alır. . Merhaba herkese web siteniz cidden çok iyi, tebrikler , ali – 119

21. Bu konu : ” Ya virüsü yayar ya da devlet enjeksiyonu alır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 147

22. Yozgat dan kimler var. Ya virüsü yayar ya da devlet enjeksiyonu alır. . Selamın aleyküm siten yeminle güzel, saolun , Hasan – 273

23. Ağrı merkezden ben . Merhaba herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun 26-02-2021 08:29:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link