Kinect’in ilk günlerinde, cihazın bazen ikinci bir oyuncunun haritasını çıkararak arızalanacağına dair söylentiler çıkmıştı. Kinect kamerası, sözde her gerçekleştiğinde kimi veya neyi alıyordu?

“Ghost Adventures” adlı bir TV programında, Araştırmacının varlıkları yakalamak ve kaydetmek için değiştirilmiş bir xbox Kinect kullandığını fark edene kadar hiç düşünmedim, ki bu görünüşe göre başarılı oldu. DDG’yi araştırdıktan sonra, bunun gerçekten yasal bir olay olabileceği birkaç şey okudum, öyle ki diğer Paranormal Araştırmacılar da onu kullanıyor. https://www.abc.net.au/news/2017-08-16/using-x-box-technology-to-find-ghosts/8809094

Microsoft / Xbox, piyasada o kadar sıcak olmadıklarını iddia ettikten birkaç yıl önce Kinect ve adaptörlerin üretimini bıraktı. Bazı nedenlerden dolayı inanması zor buluyorum. Her şeye rağmen, bunu büyüleyici bir düşünme olarak görüyorum ve fikirlerinizi duymak isterim.

Author

11 Comments

1. Amasya dan kimler var. Ya Xbox Kinect, düşük performans / satış eksikliği nedeniyle değil de manevi dünyayı bize bir anlığına gösterdiği için durdurulduysa? . Mrb paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 368

2. Merhaba herkese paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

3. Tekirdağ merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 02-03-2021 16:28:35

4. Bu konu : ” Ya Xbox Kinect, düşük performans / satış eksikliği nedeniyle değil de manevi dünyayı bize bir anlığına gösterdiği için durdurulduysa? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok güzel, şukuladım , Hasan – 273

5. Trabzon dan kimler var. Ya Xbox Kinect, düşük performans / satış eksikliği nedeniyle değil de manevi dünyayı bize bir anlığına gösterdiği için durdurulduysa? . merhaba arkadaşlar paylaşım valla iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 244

6. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım

7. Gaziantep dan kimler var. Ya Xbox Kinect, düşük performans / satış eksikliği nedeniyle değil de manevi dünyayı bize bir anlığına gösterdiği için durdurulduysa? . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 55

8. Bilecik dan kimler var. Ya Xbox Kinect, düşük performans / satış eksikliği nedeniyle değil de manevi dünyayı bize bir anlığına gösterdiği için durdurulduysa? . Selam herkese web siteniz gerçekten çok iyi, tebrikler , hatice – 62

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ya Xbox Kinect, düşük performans / satış eksikliği nedeniyle değil de manevi dünyayı bize bir anlığına gösterdiği için durdurulduysa? ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 54

10. Çorum dan kimler var. Ya Xbox Kinect, düşük performans / satış eksikliği nedeniyle değil de manevi dünyayı bize bir anlığına gösterdiği için durdurulduysa? . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, şukuladım , ziya – 216

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link