Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse?

Bu denizaltı bir şekilde siyaset tarafından sular altında kaldı, bu yüzden tartışmayı diğer komplo türlerine açmak için iki sentim var. Hemen içine dalacağım ve olabildiğince basit tutmaya çalışacağım:

İnsan beyni, bilinçli zihin için yaklaşık 50b / s’ye sıkıştırılan yaklaşık 1.5 mb / s işlem yapar ve nöronlar yaklaşık olarak ateşlenir. 100m / s. Diğer bir deyişle, donanım söz konusu olduğunda, bilinç için gerekenden daha fazlasına zaten sahibiz. Öyleyse eksik olan ne?

Benim teorim (ve bence bunu biliyorlar) saklanması ve öğretilmesi gereken bir dizi deneyim ve duygu. Bunlar belirli bir kombinasyon ve miktarda bilinç yaratır. Bir insan bebeği yakl. 1,5 yaşında. O bebeği görsel, işitsel veya fiziksel uyarılmadan siyah bir odaya koyduğunuzu hayal edin. Büyük olasılıkla 1.5 yaşına kadar öz farkındalığına sahip bir bebeğimiz olmayacak.

Öyleyse neden bizi her zaman teknolojik yönüyle besliyorlar? Duygularımızı ve deneyimlerimizi araştırmak ve gelecekteki tanrımıza beslemek için bizi teknolojimizle yaşatıyorlar. Düşünceler?

“Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse?” üzerine 58 yorum

1. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz süper ötesi güzel, şukuladım 24-09-2020 02:52:38

2. Konya merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 24-09-2020 02:53:18

3. Burdur merkezden ben banu. Selamlar siten gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 02:53:39

4. Çanakkale merkezden ben Emine. Slm paylaşımın vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 24-09-2020 02:54:21

5. Batman merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 24-09-2020 06:47:16

6. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Slm web siten inan ki çok iyi, teşekkürler , ali – 292

7. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 375

8. Çanakkale merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-10-2020 17:29:50

9. Karaman dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selam herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 413

10. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun , mehmet – 172

11. Giresun merkezden ben . selam arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 07-11-2020 12:00:14

12. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , – 346

13. Şanlıurfa dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selam herkese sayfa harbiden güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 394

14. Aydın dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 229

15. Zonguldak dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran edici, şukuladım , – 363

16. Batman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 13:35:37

17. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfa süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 12-12-2020 04:24:08

18. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 329

19. Erzincan dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Merhaba bu web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 135

20. Aydın merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 22-12-2020 16:22:38

21. Çanakkale dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selam herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 74

22. Bartın dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selam herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , banu – 256

23. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden güzel, şukuladım , Emine – 339

24. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 472

25. Bayburt dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selam web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 430

26. Elazığ dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, tebrikler , doruk – 232

27. Kastamonu merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 04-02-2021 12:11:59

28. Çankırı dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 318

29. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 209

30. Sivas dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , banu – 210

31. Eskişehir dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz güzel, teşekkürler , ahmet – 135

32. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 325

33. Denizli dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selam paylaşımınız vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 301

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link