Bu denizaltı bir şekilde siyaset tarafından sular altında kaldı, bu yüzden tartışmayı diğer komplo türlerine açmak için iki sentim var. Hemen içine dalacağım ve olabildiğince basit tutmaya çalışacağım:

İnsan beyni, bilinçli zihin için yaklaşık 50b / s’ye sıkıştırılan yaklaşık 1.5 mb / s işlem yapar ve nöronlar yaklaşık olarak ateşlenir. 100m / s. Diğer bir deyişle, donanım söz konusu olduğunda, bilinç için gerekenden daha fazlasına zaten sahibiz. Öyleyse eksik olan ne?

Benim teorim (ve bence bunu biliyorlar) saklanması ve öğretilmesi gereken bir dizi deneyim ve duygu. Bunlar belirli bir kombinasyon ve miktarda bilinç yaratır. Bir insan bebeği yakl. 1,5 yaşında. O bebeği görsel, işitsel veya fiziksel uyarılmadan siyah bir odaya koyduğunuzu hayal edin. Büyük olasılıkla 1.5 yaşına kadar öz farkındalığına sahip bir bebeğimiz olmayacak.

Öyleyse neden bizi her zaman teknolojik yönüyle besliyorlar? Duygularımızı ve deneyimlerimizi araştırmak ve gelecekteki tanrımıza beslemek için bizi teknolojimizle yaşatıyorlar. Düşünceler?

Author

91 Comments

1. Bolu merkezden ben Emine. Slm sayfan harbiden güzel, face de paylaştım 24-09-2020 02:42:30

2. Merhaba sayfa inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Selamlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

4. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz süper ötesi güzel, şukuladım 24-09-2020 02:52:38

5. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

6. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 24-09-2020 02:53:18

7. Merhaba web siteniz gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

8. Burdur merkezden ben banu. Selamlar siten gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 02:53:39

9. Malatya merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım harbiden güzel, sağolun 24-09-2020 02:53:49

10. Mrb paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

11. Gürbüz Reply

Slm paylaşım cidden mükemmel, face de paylaştım

12. Çanakkale merkezden ben Emine. Slm paylaşımın vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 24-09-2020 02:54:21

13. Batman merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 24-09-2020 06:47:16

14. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım

15. Merhaba bu web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım

16. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok iyi, face de paylaştım

17. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Slm web siten inan ki çok iyi, teşekkürler , ali – 292

19. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 375

21. Selam herkese paylaşım cidden güzel, face de paylaştım

22. Çanakkale merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-10-2020 17:29:50

23. Karaman dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selam herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 413

24. Balıkesir merkezden ben ahmet. Merhaba siten ciddiyim çok iyi, teşekkürler 01-11-2020 02:41:22

25. Slm web siteniz valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

26. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun , mehmet – 172

27. Giresun merkezden ben . selam arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 07-11-2020 12:00:14

28. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

29. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , – 346

30. Şanlıurfa dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selam herkese sayfa harbiden güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 394

31. Aydın dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 229

32. Zonguldak dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran edici, şukuladım , – 363

33. Batman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 13:35:37

34. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfa süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 12-12-2020 04:24:08

35. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 329

36. Slm web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler

37. Erzincan dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Merhaba bu web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 135

38. Aydın merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 22-12-2020 16:22:38

39. Çanakkale dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selam herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 74

40. Karabük merkezden ben Emine. Merhabalar web siten cidden ilgi uyandırıcı, saolun 31-12-2020 03:20:06

41. Selam herkese web siten gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

42. Merhaba sayfanız vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

43. Bartın dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selam herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , banu – 256

44. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden güzel, şukuladım , Emine – 339

45. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 472

46. Bayburt dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selam web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 430

47. Selamlar bu web sitesi inanılmaz iyi, twitter da paylaştım

48. Elazığ dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, tebrikler , doruk – 232

49. Mrb web siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

50. Kastamonu merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 04-02-2021 12:11:59

51. Çankırı dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 318

52. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 209

53. Slm paylaşım gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

54. Sivas dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , banu – 210

55. Eskişehir dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz güzel, teşekkürler , ahmet – 135

56. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 325

57. Denizli dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selam paylaşımınız vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 301

58. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 332

59. Sinop merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, saolun 28-02-2021 01:42:03

60. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

61. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 460

62. Selam bu web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

63. selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

64. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Merhaba web siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 161

65. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Slm web siten inan ki hayran edici, teşekkürler 05-04-2021 15:01:30

66. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Slm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 379

67. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selam sayfa yeminle hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 90

68. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , memo – 43

69. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

70. Sivas merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran edici, şukuladım 26-04-2021 15:04:42

71. Sivas dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selamlar sayfanız harbiden iyi, şukuladım , ziya – 233

72. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 339

73. Merhaba sayfan vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

74. Isparta dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Merhaba sayfan vallaha billaha iyi, face de paylaştım , emin – 182

75. Ordu merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 07-05-2021 08:29:20

76. Merhaba web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

77. Slm paylaşımınız vallaha billaha güzel, tebrikler

78. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 420

79. Mardin dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 398

80. Mersin dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Slm bu web sitesi inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 451

81. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 487

82. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 32

83. Bu konu : ” Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler , Hasan – 317

84. Kırklareli dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Merhabalar web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 420

85. Karabük merkezden ben banu. Selamlar siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 22-06-2021 23:07:04

86. Bolu merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız cidden çok iyi, face de paylaştım 23-06-2021 04:37:09

87. Manisa merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 23-06-2021 23:14:22

88. Hatay dan kimler var. Ya yapay bilinç teknoloji tarafından değil, gerçek duyguların birikimiyle engellenirse? . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 61

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link