Ya yeni bir komplo hakkında bilgi edindiğinizde ve her yerde görmeye başlarsanız, aslında komplo DLC’sinin kilidini açmış olmanızdan kaynaklanırsa?

Ya her şey gerçekse ve daha önce sahip olmadığınız şeylere inanmaya başladığınızda, o dünyaya girmeye başlarsanız ve ona ne kadar çok yatırım yaparsanız, gittikçe daha doğru hale gelirse. Her resmin gerçek hayatta girebileceğiniz farklı bir dünya olduğu Mario 64 gibi.

“Ya yeni bir komplo hakkında bilgi edindiğinizde ve her yerde görmeye başlarsanız, aslında komplo DLC’sinin kilidini açmış olmanızdan kaynaklanırsa?” üzerine 7 yorum

1. Şırnak merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok güzel, şukuladım 05-10-2020 12:25:02

2. Niğde merkezden ben mehmet. Merhabalar siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım 05-10-2020 15:36:56

3. Yalova dan kimler var. Ya yeni bir komplo hakkında bilgi edindiğinizde ve her yerde görmeye başlarsanız, aslında komplo DLC’sinin kilidini açmış olmanızdan kaynaklanırsa? . Selam sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 168

4. Sivas dan kimler var. Ya yeni bir komplo hakkında bilgi edindiğinizde ve her yerde görmeye başlarsanız, aslında komplo DLC’sinin kilidini açmış olmanızdan kaynaklanırsa? . Selamlar siteniz harbiden iyi, teşekkürler , Aylin – 19

Yorum yapın