Yabancı birlikler Amerika’yı istila edecek mi?

Son zamanlarda yabancı birlikler tarafından ezilmemiz için sadece zaman meselesi olduğunu düşünen bir komplo teorisyeni ile konuştum. Bu yüzden bu konuda başka birinin fikrini almak istedim. Sizce bir noktada yabancı birlikler tarafından istila edeceğiz? Bundan oldukça şüpheliyim. Birkaç nedenden dolayı. Ruslar ve Çinliler Amerika’yı istila etmeye karar verseler, pasifik okyanusunu geçmek zorunda kalacaklardı. Ruslar alaska’yı istila edip sonra Kanada’ya girmeye çalışabilirdi ama bu bize çok fazla uyarı verecek ve Kanadalıları kızdıracaktı.

Başka bir şey hem Rusya hem de Çin donanması bizimkine kıyasla bok. Her birinin sadece bir uçak gemisi var. Peki buraya nasıl gelecekler. Milyonlarca insanı iyi bir donanma olmadan pasifik boyunca hareket ettiremezsiniz. Buraya gelseler bile onları görmekten mutlu olmayacak olan ordumuz tarafından karşılanacaklardı.

Ancak diyelim ki hükümet Ortadoğu’da veya başka bir yerde bir savaş başlattı ve tüm gemilerimizi ve askerlerimizi oraya gönderdi. Ruslar ve Çinliler hala muhtemelen yüz milyon silah sahibine karşı olacaklardı. Şansı kalmazdı. Ve tabi ki coğrafya bir istilayı zorlaştırıyor. Ve bütün bunlar başarısız olursa oynayacak bir kartımız daha var. Nükleer savaş. Ruslar veya Çinliler bir şekilde kara tabanlı füze sahalarını bir şekilde yok etse bile, hala bir düzineden fazla balistik füze denizaltısı var. Bu büyük ölçüde özerk bir şekilde işler ve savaş kaybedilirse misilleme olur. Bu alt gruplardan sadece biri kıyamet günü getirebilir.

Bu yüzden komplo teorisyenlerinin rahatlayabileceğini düşünüyorum. Ruskies yakında bize baskı yapmayacaklar.

“Yabancı birlikler Amerika’yı istila edecek mi?” üzerine 35 yorum

1. İstanbul merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-07-2020 14:25:04

2. İstanbul merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2020 15:40:14

3. Muğla merkezden ben ali. Merhabalar siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2020 18:33:57

4. Denizli merkezden ben banu. Slm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 15-08-2020 05:47:41

5. Erzincan merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 27-08-2020 23:57:25

6. Çankırı merkezden ben mehmet. Slm paylaşımın cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-09-2020 08:11:51

7. Adıyaman merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-09-2020 02:30:41

8. Çanakkale merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 02:09:34

9. Kütahya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 23-09-2020 08:30:23

10. Erzurum merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 02-10-2020 11:24:37

11. Bu konu : ” Yabancı birlikler Amerika’yı istila edecek mi? ” çok güzel. Selam web siten valla çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 389

12. Bu konu : ” Yabancı birlikler Amerika’yı istila edecek mi? ” çok güzel. Mrb web sitesi valla hayran edici, teşekkürler , ali – 75

Yorum yapın