Amerikan karşıtı bir hükümetin masum Amerikalıları öldürmesinin ve bölünmeyi sağlamasının en kolay yolu, Amerikalılar arasında anti-mask ve anti covid propagandası yaymaktır.

Hava yoluyla bulaşan bir virüsle mücadelede anahtar olduğu çok açık görünen bir şeye nasıl pek çok Amerikalının sırt çevirmesini sağlayabilirsiniz? Bunu onların algılanan ‘özgürlüklerine’ bağlayın.

Şimdiye kadar yaptıkları işten fazlasıyla mutlu olacaklardı.

Author

18 Comments

1. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 16-01-2021 14:50:09

2. Bu konu : ” Yabancı Hükümetler anti maske sızmasını. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 442

3. Edirne merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım 16-01-2021 15:36:36

4. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 16-01-2021 15:45:19

5. Bu konu : ” Yabancı Hükümetler anti maske sızmasını. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 208

6. merhaba arkadaşlar siteniz cidden mükemmel, tebrikler

7. Tunceli dan kimler var. Yabancı Hükümetler anti maske sızmasını. . Merhaba sayfan inan ki mükemmel, teşekkürler , gaye – 281

8. Merhaba herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” Yabancı Hükümetler anti maske sızmasını. ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle iyi, şukuladım , ali – 477

10. Düzce dan kimler var. Yabancı Hükümetler anti maske sızmasını. . Merhabalar sayfa inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 225

11. Zonguldak dan kimler var. Yabancı Hükümetler anti maske sızmasını. . Selam herkese sayfan inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 497

12. Kilis dan kimler var. Yabancı Hükümetler anti maske sızmasını. . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ziya – 217

13. selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

14. Sivas merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 06-02-2021 18:40:45

15. Bu konu : ” Yabancı Hükümetler anti maske sızmasını. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 179

16. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

17. Bu konu : ” Yabancı Hükümetler anti maske sızmasını. ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 72

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link