Kategoriler
Genel

Yabancılar evrimleşmiş insanlar

Uzaylı dediğimde, çok yaygın düşünceyi düşünüyorum, bilirsiniz, büyük başlı ve gözlü küçük ayy lmao? Neyse…

Uzaylılar insansı. Büyük beyinlerine uyacak büyük kafaları var, çünkü beyinlerimiz muhtemelen gelişecek ve büyüyecek. Uzayda daha fazla ışık toplamak için büyük gözleri var, cus alanı karanlık veya başka bir şey. Baş parmakları ve pembemsi her şey için teknolojiye güvenirken işe yaramaz hale gelen 3 parmakları var. Yerçekimi nedeniyle kısadırlar belki, idk. Küçük beyinleri olabilir, çünkü büyük beyinleri ile telekinezi ile iletişim kurabilirler mi? Sıskadırlar ve kasları yoktur, çünkü primer atalarının yaptığı gibi onlara ihtiyaç duymazlar veya belki de bunların bir kombinasyonu ve alanın sizi sıska ve zayıf hale getirmesi gerçeği. Derileri gri veya yeşilimsi olabilir, çünkü güneş ışığı vb. Bizim gibi burunları yok, çünkü kulak ve sesle aynı kokuya da güvenmediklerini hayal ediyorum. Muhtemelen bizim gibi cinsel organlar yok çünkü … idk lol. Her neyse, ne düşünüyorsun? Belki bir şeylere devam ediyorum …

“Yabancılar evrimleşmiş insanlar” için 5 yanıt

Kırklareli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten inan ki güzel, teraziye tıkladım 30-07-2020 16:54:26

Van merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, face de paylaştım 30-07-2020 16:54:36

Eskişehir merkezden ben ahmet. Selam web siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 31-07-2020 12:25:17

Mersin merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, teraziye tıkladım 01-08-2020 13:58:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir