Kategoriler
Genel

Yabancılar hakkında ne kadar çok çıkarsa o kadar az inanırım

Netflix’teki Bob Lazar belgesini çok sevdim. Her kelimesine inandım. En az bir yaşayan yabancı gizli bir yeraltı konutu olduğuna inanıyordum. Ya da uzaylıların ve insanların birlikte nasıl çalıştıkları, bir şeyler oldu ve uzaylıların ayrıldığı hikayesi. Tic tac videosu ile birlikte komutan Fravers olayına inandım. Sonunda her şey ortaya çıktı!

Bunca zaman sonra, sadece sahte görünüyor. Gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor. Uzaylıların var olmasının ya da doğru olmasının kesinlikle yanlış olduğunu söylemiyorum.

Mavi ışını ya da onun gibi bir projeye girmek istemiyorum. Peki ya bu sahte bir bayrak uzaylı istilasının habercisi ise?

Ufos yıllarca tespit edildi ve videoları. Gökyüzündeki garip ışıklar falan falan.

“Neden sadece ışıklarını kapatmadılar”

Bu teklifin kimden geldiğini hatırlayamıyorum ama bence bunların nasıl yanlış olduğu beni çok etkiledi.

Bilgiler neden şimdi çıkıyor?

“Yabancılar hakkında ne kadar çok çıkarsa o kadar az inanırım” için 5 yanıt

Bingöl merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 25-07-2020 14:43:44

Batman merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım 25-07-2020 18:53:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir