Yabancılar hakkında ne kadar çok çıkarsa o kadar az inanırım

Netflix’teki Bob Lazar belgesini çok sevdim. Her kelimesine inandım. En az bir yaşayan yabancı gizli bir yeraltı konutu olduğuna inanıyordum. Ya da uzaylıların ve insanların birlikte nasıl çalıştıkları, bir şeyler oldu ve uzaylıların ayrıldığı hikayesi. Tic tac videosu ile birlikte komutan Fravers olayına inandım. Sonunda her şey ortaya çıktı!

Bunca zaman sonra, sadece sahte görünüyor. Gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor. Uzaylıların var olmasının ya da doğru olmasının kesinlikle yanlış olduğunu söylemiyorum.

Mavi ışını ya da onun gibi bir projeye girmek istemiyorum. Peki ya bu sahte bir bayrak uzaylı istilasının habercisi ise?

Ufos yıllarca tespit edildi ve videoları. Gökyüzündeki garip ışıklar falan falan.

“Neden sadece ışıklarını kapatmadılar”

Bu teklifin kimden geldiğini hatırlayamıyorum ama bence bunların nasıl yanlış olduğu beni çok etkiledi.

Bilgiler neden şimdi çıkıyor?

“Yabancılar hakkında ne kadar çok çıkarsa o kadar az inanırım” üzerine 24 yorum

1. Bingöl merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 25-07-2020 14:43:44

2. Batman merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım 25-07-2020 18:53:07

3. Muş merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 03-08-2020 19:10:01

4. Ordu merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki dikkat çekici, sağolun 14-09-2020 04:40:06

5. Bursa merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:41:38

6. Bayburt merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-10-2020 14:50:56

7. Batman dan kimler var. Yabancılar hakkında ne kadar çok çıkarsa o kadar az inanırım . Mrb bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 298

Yorum yapın