Covid, endişelenmemiz gereken küresel bir salgın değil, ancak herhangi bir hastalık, uzaylı insansıların kesinlikle endişelenmesi gereken bir şeydir. Böylelikle, yabancıları ziyaret etmek için çok fazla tehdit oluşturmaması için insanların kilitlenebileceği yeni bir normal tanıtılır. İfşa, bizi geleceğe yavaş yavaş hazırlamak için geliyor ve covid, gezegeni hazırlamak için burada. Ayrıca yan not. Koron öncesi hangi dans hareketi popüler hale geldi? Dab. Hapşırmak için covid tavsiyesi nedir? Dab …. Davamı dinlendiriyorum.

Author

9 Comments

1. Afyon merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-03-2021 07:21:52

2. İstanbul merkezden ben banu. Merhaba web sitesi ciddiyim iyi, tebrikler 02-03-2021 07:44:29

3. Gaziantep merkezden ben Emine. Selam siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 03-03-2021 03:57:40

4. Muş dan kimler var. Yabancılar ile covid’in ne ilgisi var . Merhabalar sayfan cidden hayran bıraktı, teşekkürler , – 101

5. Mrb bu web sitesi yeminle güzel, facebookta paylaştım

6. Van merkezden ben . Selamlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 08-04-2021 11:57:39

7. Muğla dan kimler var. Yabancılar ile covid’in ne ilgisi var . Merhaba herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 411

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link