Yabancılar İncil’de …! Tür …

Uzaylılar gerçek mi ve uzaylılar bir gün Dünya’ya mı geliyor? İsa, Yeni Kudüs olarak bilinen bir yıldız gemisi olarak görülebilen Büyük Sıkıntıdan sonra geri döndüğünde, çoğu dünya aldatılacak O’nun (ve İsa Mesih’i takip edenlerin) gezegeni yok etmek için gelen uzaylılar olduğuna inanmaya. İnsanlar, İsa’nın geri dönüşünü korkulu bir ışıkta görmeleri için Bağımsızlık Günü gibi filmlerle zaten koşullandırılıyor. Çoğunluk, ne olacağını önceden bilen Hıristiyanları öldürmek ve sonunda Armagedon Savaşı’nda doruğa ulaşan dünya çapında Hıristiyan zulmüne yol açacak!

“Yabancılar İncil’de …! Tür …” üzerine 19 yorum

1. Adıyaman merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-09-2020 23:35:21

2. Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, tebrikler 18-09-2020 15:57:50

3. Gümüşhane merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 26-09-2020 19:31:29

4. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:46

Yorum yapın