https://youtu.be/aTaaJFcTtlg

Prof Luchezar Philipoff çok iyi bilinen komplo teorilerinden bahsediyor – Ay, Kennedy, 51. bölge, Bob Lazar vb. Bulgarcadır, ancak altyazıyı açabilirsiniz

prof Luchezar Philipoff Bulgaristan Bilim Akademisi üyesidir. Ancak meslektaşlarının çoğu, medyada uzaylılar hakkında açıkça konuştuğu için kovulmasını istiyor. Televizyonda ve diğer MSM’de konuşurken kendisini akademinin resmi bir üyesi olarak sunması resmen yasaklandı. Ayrıca kablolu televizyonlar ve web siteleri gibi her türden MSM, duyu faktörü nedeniyle ondan bahsediyor.

Author

10 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yabancılar, SS ve NASA ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 380

2. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

3. Bu konu : ” Yabancılar, SS ve NASA ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki dikkat çekici, şukuladım , ali – 488

4. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” Yabancılar, SS ve NASA ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 419

6. Bu konu : ” Yabancılar, SS ve NASA ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , banu – 5

7. Bu konu : ” Yabancılar, SS ve NASA ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 45

8. Artvin dan kimler var. Yabancılar, SS ve NASA . Selam herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 6

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link