Yabani otla zaman çizelgesine atlamak!

Yani ortalıkta dolaşan bir zaman çizelgesi soruları oldu. Belli ki bazılarımız gerçekliğimizi sorguluyor. Yaşadığımız gibi zamanlarda bu anlaşılabilir!

Ben de sadece düşünüyordum ve düşünüyordum. Yalnızca ABD’de, büyük bir uyanışın başlangıcı gibi enerjide radikal bir değişim var gibi görünüyor … hayır! O değil! Ulaşmaya çalıştığım şey, yolsuzluk ve diğer şeyleri yönlendiren birçok tekerlek ve çarkın giderek daha fazla farkına varıyoruz. TPTB’nin büyük bir şeye doğru ilerlediğini görüyoruz.

Bu tür bir bilgi, insanlara bir zaman çizelgesi kayması yaşadığımızı hissettirebilir çünkü o kadar uzun süredir buna körüzdür ki, sonunda onu GÖRMEK, aklınızı uçurmaya başlar.

2012 yılında esrar yasal hale geldi. İki eyalette. Esrar, zihin değiştiren ve bilinç arttırıcı bir ilaçtır. Bilincin enerji olduğuna inanıyorum. Başkaları tarafından özellikle çok sayıda insan aynı anda bir şeye uyum sağladığında hissedilebilen bir enerji.

Pek çok insan 2012’de büyük bir zaman çizelgesi değişikliğimiz olduğuna inanıyor. O zamandan beri işler tuhaflaşmaya başladı ve o zamandan beri katlanarak daha da tuhaflaşmaya başladı. Şimdi, eğer bilinç enerji ise, aynı anda tüm korkunç durum veya durumlar taşlandığında açığa çıkan enerji miktarını hayal edin. Belki böyle bir genişlemenin gücünün bir zaman çizgisini değiştirebileceğini … veya en azından gerçeğe uyanmaya başlayabileceğini hayal ediyorum. O zamandan beri yasallaştırma ülke çapında süründü. Devletler birer birer “uyanmaktır”. Bunların herhangi biri mantıklı geliyor mu? Şimdi yaklaşık 200 milyon insanın aynı anda taşlandığını hayal edin. Böyle bir yolculuğun yarattığı enerji miktarı şaşırtıcı olacaktır. Bizi başka bir gerçekliğe kaydırmak yeterli olur mu? Tamamen uyanık olduğumuz bir yer mi? Sadece zaman gösterecek!

Ramble için.coming için teşekkürler

BARIŞ!

This Post Has 15 Comments

1. memo

Afyon dan kimler var. Yabani otla zaman çizelgesine atlamak! . Selam herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 476

2. Anonim

Erzurum dan kimler var. Yabani otla zaman çizelgesine atlamak! . selamun aleyküm sayfan inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 466

3. memo

selamun aleyküm web siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

4. memo

Bu konu : ” Yabani otla zaman çizelgesine atlamak! ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha güzel, şukuladım , memo – 350

5. ali

Selam herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

6. mehmet

Kocaeli dan kimler var. Yabani otla zaman çizelgesine atlamak! . Merhaba herkese sayfanız valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 170

7. memo

Zonguldak dan kimler var. Yabani otla zaman çizelgesine atlamak! . selamun aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 105

8. mehmet

Mrb siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım

9. Hasan

Sakarya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfanız valla dikkat çekici, face de paylaştım 26-02-2021 11:08:39

10. ali

Bu konu : ” Yabani otla zaman çizelgesine atlamak! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 314

11. emin

Elazığ dan kimler var. Yabani otla zaman çizelgesine atlamak! . Merhaba siteniz süper ötesi iyi, sağolun , emin – 154

12. Hasan

Selamın aleyküm web sitesi yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

13. ali

Merhabalar web siten vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

14. mehmet

Gaziantep merkezden ben mehmet. Selamlar web siten süper ötesi çok güzel, saolun 04-04-2021 15:25:23

15. ali

Bu konu : ” Yabani otla zaman çizelgesine atlamak! ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 51

Bir cevap yazın