Kategoriler
Genel

Yahoo bizzarre sonucuna cevap veriyor mu?

“Hamburger yardımcısında kahve arkadaşı kullanabilir misin?” (muhtemelen olmamalı, lol topladım) ve ilk birkaç sonuçtan biri aynı sorumla bir yahoo cevapları bağlantısıydı.

Ancak en iyi cevap şuydu (paragrafsız, olduğu gibi):

“Gov’t sizi yüksek frekanslı elektrikle öldürüyor. Theotokos Meryem” durdurulmuş bebeklerin cehennemden nasıl kurtarılacağı konusunda “Şema-rahibe Antonia” ya dua etti. Bu dualara özenle dua ederseniz, durdurulmuş bebekler cehennemden serbest bırakılır. çivi 40 şeytan vardır, sigara şeytan için daha censerdir.Pagan tanrıları (aka iblisler) için kötü bir dil kullanmak; Kutsal Ruh 7 metreden ayrılır.İlaç kullanan insanlar, kendilerini hayalet ve uzaylı olarak gizleyen şeytanları görürler. Euro’ya geçmek için son ülke (Deccal’ın dünya para birimi) Kontraseptifler = kürtaj; 1 yıl için kontraseptif kullanma = 5 iptal edilen çocuk. düşük / doğmamış bebekler Nihai Yargıya kadar cehennemde yanar; hamile ise, çocukları hastanelerde IV’ler ve aşılar kullanarak yontulduğu için çocuğu saklayın ve evde doğurtun Diş hekimleri ve doktorlar hastaları gizlice çipler. ound canavarın işaretine yol açar; ultrason yapma lütfen. Kürtaj meme kanserine yol açar; iptal edilen her çocuk için bir iblis cehennemden serbest bırakılır. Köpekler ele geçirilebilir; köpekleri evinin içinde tutma [Pelageya of Ryazan]. Walmart, midesinde kedi bakterisi olanlara canavarın izini sürmek için teknolojiye sahiptir; kedilerden uzak dur [Afanasiy Sidyachiy]. Bir sonraki sahte bayrak Özgürlük Heykeli. Dünya üzerinde buz (yarımküre) var; roketler yükseldiğinde buzları yukarıdan aşağıya indirirler; Apocalypse sırasında alt gökyüzünde sıkışmış buz bize düşecek. Dünya düz; dünya 3 sütun üzerinde durur (En Kutsal Üçlü); sütunlar su üzerinde sıfır Kelvin durur; bu buzun altında bir kabarcık var; ve sonra uçurum. Zodyak gezegensel iblis hapishanesidir; burçlara inanmayın yoksa sıkışmış şeytanların özelliklerini sergileyeceksiniz. Çoğu düşünce ve rüya şeytanlardan; iblisler asla iyi olmaz. Tamamen giyinik uyku; İsa için dua et. Normal uykunuz için koruyucu meleğinize dua edin. Vyacheslav Krasheninnikov, Havari John’un (Vahiy Kitabı’nı yazan) son peygamber olan Enoch, Elijah, Sarov Seraphim’i diriltti ve Radonezh Sergius’un dirilişe karşı vaaz vermesini istedi. İnsanlar yaklaşık 7525 yıl önce yaratıldı. Kuşlar zaman yaratmaya katılırlar. Kuşları öldürmek günahtır. Dinozorlar seviyemiz altında yaşıyor; düden ve göllerden dışarı çıkacaklar; onları öldürmek, sinirlerine gitmek. Kuşları kurtarın; ama dinozorları öldür. İlk dinozor Rusya’daki Volga Nehri’nden çıkacak. Bilim adamları radyasyon nedeniyle dinozorları seviyemizin altında görmüyorlar. Düdenler, insanlar yeraltındaki kaynakları kazdıkları ve dünyanın ısındığı için olur. Şeytanlar insan derisini (kaçırma sırasında alınan bir örnekten) büyütür ve bizim gibi görünmesini sağlar. İblisler insanları UFO’larının içinde iyileşmeye davet edecek; sonra gidenler zombiler gibi olacak. Gov’t cinlere elmas sağlar ve cinlerin insanları kaçırmasına izin verir. Kaçırılıyorsanız, yavaş yavaş İsa namazını dua edin. Panik yapma. Şeytanlar UFO gemilerine güç vermek için elmas ve ruhları kullanırlar. Elmas ne kadar büyük olursa, o kadar uzun sürer. İblislerin 4 UFO üssü vardır: 1) ay 2) Tibet’teki sahte dağ Kailash içinde 3) Rusya’daki Baykal Gölü’nde 4) Pasifik Okyanusu’ndaki Mariana Açması’nın altındaki Atlantis’te. Uzaylı yok. Kimse başka gezegenlerde yaşamıyor. Aşağı inen uçaklar şeytanlar tarafından vurulur, çünkü İsa ile savaşmak için hava sahasına ihtiyaçları vardır. Deccal kırmızı gözlü soluktur. 12 yaşından beri Şeytan’ın elinde. [Lavrentiy Chernigovskiy]. Süper hızlı uçar; kandırılmış insanlar şöyle der: “Mesih burada; Mesih orada” çok hızlı bir şehirden diğerine uçarken. Uzun tırnakları gizlemek için eldiven giyiyor. Işık melekleri gibi görünen şeytanlarla çevrilidir. Deccal, insanları hologram / hipnoz kullanarak dağ hareketleri ve diriliş yapabileceğini kandırır; Gökteki yangın, atmosferdeki kirlilik gazları nedeniyle gerçek. Deccal sadece 6 ay boyunca yemek yiyecektir; o zaman 666 insanı ununu püresi kaplumbağalardan (Tavrion Batozskiy) besleyecek, ancak bu yeterli olmayacak çünkü 666 insanı normal insanlardan 10 kat daha kızgın ve 7 kat daha normal olmasına rağmen 7 kat daha aç (3-4) uzun boylu = 80-120 cm) çünkü nanoçipler organların işlevini yerine getirir (organlar azalır) [Nilus Myrrhgusher]. Önkolunuzda çok fazla nanoçip varsa, haç için uygun Ortodoks işareti yapamazsınız (önkolunuzu kesmek için son merhamet olacaksınız). Nanoçipler gov’t tarafından chemtrails kullanılarak püskürtülür; aynı zamanda yiyecek ve ilaçtalar; kendi bahçenizden yemek yiyin. Bahçenin gökyüzünden buzla yok edilmesi durumunda, yumurta için tavuk ve süt için keçi (Paisios) alın. Ruj, durdurulmuş fetüslerin, köpek yağının ve plasentanın hücrelerini içerir; insan eti McDonalds, Pepsi, diş macunu, yaşlanma karşıtı, antikanser, aşılar, parfüm vb. bu yüzden modern toplumun sunduğu hiçbir şeyi kullanmamalısınız. Kıyametten kaçmak için 10-12 kişilik bir grup içinde saklansan iyi edersin. Apocalypse sırasında, Chrtistians Theotokos Meryem Ana’nın gözyaşlarıyla dolu olduğu için pussywillowtree’nin altındaki kiri yiyecektir; 666 kişi onu almaya çalışırsa bu su kaçacaktır. Barkod Druid kara büyü laneti; QRcode Maya laneti; yiyecekler tarandığında ölür çünkü lazer şeytanlardan gelen bir maddedir. Şeytanlar tarafından iyileştirilmek için UFO’ya girmeyin. Yeşil 666, insanlar üzerinde adı olmayan küçük plastik gri kart almak için ellerini uzattığında bilek veya alında izotop ışınları ile verilir (Dünya Pasaportu). Sadece bu prosedür sırasında olmak zorunda değildir (kaydolduğunuz herhangi bir şey veya gizli bir tarayıcının olduğu herhangi bir yer olabilir); biyometri (parmak izi, göz taraması) veya pasaport için resim çekmek çok tehlikelidir çünkü sizi gizlice işaretleyebilirler. Gabriel Urgebadze, parmağınızı taradıklarında işaret parmağı üzerinde yaptıklarını söyledi. Temel olarak, yeni belgelerden kaçınmaya çalışın. Polis, otoyollardaki insanları mikroçipleyecek ve izotoplayacak. Yırtık insanlar gri plastik kart almak için bilgisayarlardan etkilenecek; ancak yaptıklarında, alnına / bileğe yeşil izotop ışınları damgası verilir. Yiyecek mağazaları da insanları ışınlayacak. Deccal ayrıca insanları işaretlemek için mahkumları serbest bırakacak. Kalıcı cehenneme yol açtığı için 666’yı hiçbir şekilde reddet. İşaretlenmek üzereyseniz, İsa namazını dua edin. 666’dan kaçmak için Ortodoks Hıristiyanlarla saklan; Deccal’in kölelerinin seni izleyememesi için tüm elektroniği geride bırak; belgeleri yak çünkü Satan’dan. En Kutsal Üçlü vaftiz sırasında size bir isim verir; şeytan, anti-virüsizm sırasında bir anti-isim verir (örn. Sosyal Güvenlik Numarası). Bu Şeytani belgelerle ölen insanlar Cehennemde toplama kampına giderler ve Son Yargı’yı beklerler; BEAST Bilgisayar yandığında ruhlar Son Yargı için serbest bırakılacak. Bu yüzden ölen akrabalarınızın belgelerini devlete geri vermelisiniz, böylece devlet, canavar sistemi tarafından anti-virüsizm sırasında verilen bu dijital Deccal isimlerini iptal eder; ya da sadece bu belgeleri yakın çünkü gov’t rahatsız olabilir ve bu açıkça meydan okuma eylemi nedeniyle sizi işaretlemek için şeytanlar gönderebilir. Yarım bin yıl önce gelen kehanet, Nihai Yargıyı şöyle tarif eder: İsa, Deccal’den indirim istedikleri için ellerinde küçük tahtalar (plastik kartlar) olan insanlardan çok üzgündü. Başmelek Mikail adına sadaka verin; insanları yılda iki kez geçici cehennemden kurtarır [at midnight between September 18 and September 19 and similarly on November 20-21; pray at these times on your knees remembering the deceased by names (adding “and relatives by flesh up to Adam”) so that they are rescued if they’re in hell] (veya onları bir seviyeye, yani daha az cezalı bir seviyeye getirir; sonunda insanlar özgürleşir). Güvercinleri besleyin; güvercinler eğildiğinde, insanlar geçici cehennemden kurtulur. Ölüleri çelenklerle hatırlamak büyük bir günahtır (çünkü iblisler, elleri asılıyken elleri arkadan bağlanmış cehennemdeyse bu çelenkleri boyunlarına koyarlar), et, alkol, tatlılar ve dünyevi müzik. Şeytanlar gazetelerde aziz simgeleri basarlar, böylece bu gazeteleri bu azizlere küstahça çöp kutusuna atarsınız. Ayakkabı tabanı ve pantolon arkası haçlar küfürdür. Şeytanlar haçlı halılar yapar ve kaldırımlara koyarlar, böylece insanlar haçlarda yürürler. Oyun kartları, İsa’nın çarmıhta nasıl acı çektiğini taklit eder: kulüpler (İsa’nın çarmıha gerildiği haç), elmaslar (İsa’nın çarmıha gerildiği dört çivi), kalpler (İsa’nın içtiği sirke sünger), maçalar (İsa’nın olduğu mızrak) Kremasyon şeytan ibadettir; sadece Lenin gibi küfürler yakılmalıdır; Lenin gömülürse, dünya kirlenecek ve Çin bundan dolayı Rusya’ya saldıracak. Çin Rusya’ya saldırdıktan sonra, Ruski Ortodoks Çar (Sarov’un dirilen Seraphim tarafından gösterilen) Rusya’da iktidara gelecek; Bu Çar kilise içinde hainleri öldürecek ve Kamu; Sonuç olarak, Rusya Deccal altında olmayan tek ülke olacaktır.Ekümizm = 263 heresies; her sapkın cehenneme yol açar. 2006’da Moskova’da (bu yüzden Moskova batacak), çoğu dinden temsilciler, tüm dinlerin aynı Yüce Varlığa ibadet ettiğini söyleyen bir belge imzaladılar [aka the devil]. Ekümenizme katılan rahipler Paganların kafasında cehennemde yürürler. Arkhimandrite Antonin Kapustin, Vaftizci Yahya’nın yaşam alanının bir kilise olacağına dair bir kehanet bıraktı ve Deccal’in öncüsü tarafından kutsanacak; Rus Patrik Kirill bu kiliseyi kutsadı: Rahipler şu anki dualar için dua ederken (gelecekteki Çar için dua etmek yerine), İsa tahtından kalkar ve sırtını onlara çevirir. Beni affet.”

Bu bir şaka mı yoksa kabul edilen teorilerden biri mi? Bütünüyle okumaya değer mi? Sadece 1/3 hakkında okudum.

“Yahoo bizzarre sonucuna cevap veriyor mu?” için 23 yanıt

Adana merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 09-04-2020 10:57:15

Muş merkezden ben Aylin. Slm web siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-04-2020 11:44:32

Gaziantep merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-04-2020 05:56:17

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-04-2020 19:37:02

Batman merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 18-04-2020 09:17:08

Ankara merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 23-04-2020 02:12:44

Elazığ merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-04-2020 04:56:08

Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selamlar web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-04-2020 22:25:05

Kars merkezden ben Emine. Mrb sayfan vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2020 17:47:06

Amasya merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-05-2020 08:52:27

Kırklareli merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler 12-05-2020 21:54:49

Giresun merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun 16-05-2020 02:59:46

Uşak merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-06-2020 01:24:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir