Wikipedia’nın Yahudi istihbaratıyla ilgili makaleyi tam anlamıyla sildiği ve ilgili makalelerin çoğunda (Irk ve istihbarat olarak adlandırılır) Yahudi halkının her sözünü sildiği ortaya çıktı. Yani şimdi konu yahudilerle ilgili herhangi bir konu olduğunda Wikipedia’ya hiç güvenmiyorum.

Bu konuyla ilgili yeni bir bilgi kaynağını nerede arayacağınızı önerebilir misiniz?

Author

18 Comments

1. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Yahudi halkı ve onların zekası, etkisi ve genetiğiyle ilgili konular için HERHANGİ tarafsız bir kaynak var mı? . Merhabalar sayfa inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 176

2. Bu konu : ” Yahudi halkı ve onların zekası, etkisi ve genetiğiyle ilgili konular için HERHANGİ tarafsız bir kaynak var mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 99

3. Karabük merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 06-02-2021 04:51:08

4. Samsun merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 06-02-2021 05:13:45

5. Kahramanmaraş dan kimler var. Yahudi halkı ve onların zekası, etkisi ve genetiğiyle ilgili konular için HERHANGİ tarafsız bir kaynak var mı? . Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 203

6. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, saolun

7. Mersin dan kimler var. Yahudi halkı ve onların zekası, etkisi ve genetiğiyle ilgili konular için HERHANGİ tarafsız bir kaynak var mı? . Selamlar paylaşımın gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 173

8. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

9. Selamın aleyküm sayfanız valla hayran edici, facebookta paylaştım

10. Hatay dan kimler var. Yahudi halkı ve onların zekası, etkisi ve genetiğiyle ilgili konular için HERHANGİ tarafsız bir kaynak var mı? . Selamlar siteniz vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 417

11. selamun aleyküm paylaşımın valla çok iyi, sağolun

12. Selam herkese web sitesi cidden çok güzel, saolun

13. Bilecik merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, sağolun 25-03-2021 04:19:59

14. Muş merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-03-2021 22:28:24

15. Osmaniye dan kimler var. Yahudi halkı ve onların zekası, etkisi ve genetiğiyle ilgili konular için HERHANGİ tarafsız bir kaynak var mı? . Slm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 179

16. Selam herkese sayfanız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Tunceli dan kimler var. Yahudi halkı ve onların zekası, etkisi ve genetiğiyle ilgili konular için HERHANGİ tarafsız bir kaynak var mı? . Selamlar web siten vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 253

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link