Orman yangınlarını başlatmak için “uzay lazerleri” (diğer adıyla Directed Energy Weapons / DEW) kullanan Yahudiler hakkındaki yorumları hakkında ateş altında olduğunu biliyorum, beşgen saldırısı sahte ve kumlu kanca atışlarının nasıl yapıldığı, ama tek ben miyim Kim, ifadelerinin medya tarafından sadece Trump Yönetimi ile ilişkisi olduğu için absürt olarak nitelendirildiğini düşünüyor? Bahsettiği olayların tümü, kriz aktörleri ve / veya strateji içindeki tutarsızlıklara dair kanıtları olan iyi bilinen olaylardır, bunu gören veya bu olayların Taylor ile şu anda nasıl ilişkilendirildiğine dair bir fikri olan var mı?

Author

22 Comments

1. Tekirdağ dan kimler var. ‘Yahudi uzay lazerleri’ Marjorie Taylor’ın açıklamalarının Trump’la ilişkisi olduğu için göz ardı edildiğini düşünen başka kimse var mı? . Slm sayfa inan ki güzel, şukuladım , Aylin – 480

2. Gürbüz Reply

Slm paylaşım harbiden hayran edici, face de paylaştım

3. Selamın aleyküm siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

4. Merhabalar sayfa gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

5. Isparta dan kimler var. ‘Yahudi uzay lazerleri’ Marjorie Taylor’ın açıklamalarının Trump’la ilişkisi olduğu için göz ardı edildiğini düşünen başka kimse var mı? . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, tebrikler , Hasan – 255

6. Tokat merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 04-02-2021 10:47:01

7. Diyarbakır dan kimler var. ‘Yahudi uzay lazerleri’ Marjorie Taylor’ın açıklamalarının Trump’la ilişkisi olduğu için göz ardı edildiğini düşünen başka kimse var mı? . Mrb siten vallaha hayran edici, saolun , Aylin – 465

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ‘Yahudi uzay lazerleri’ Marjorie Taylor’ın açıklamalarının Trump’la ilişkisi olduğu için göz ardı edildiğini düşünen başka kimse var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 492

9. Nevşehir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, tebrikler 04-02-2021 11:18:56

10. Bu konu : ” ‘Yahudi uzay lazerleri’ Marjorie Taylor’ın açıklamalarının Trump’la ilişkisi olduğu için göz ardı edildiğini düşünen başka kimse var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 300

11. Kütahya merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın harbiden hayran edici, sağolun 26-02-2021 12:15:33

12. Merhabalar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun

13. Balıkesir dan kimler var. ‘Yahudi uzay lazerleri’ Marjorie Taylor’ın açıklamalarının Trump’la ilişkisi olduğu için göz ardı edildiğini düşünen başka kimse var mı? . Mrb sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 375

14. Bu konu : ” ‘Yahudi uzay lazerleri’ Marjorie Taylor’ın açıklamalarının Trump’la ilişkisi olduğu için göz ardı edildiğini düşünen başka kimse var mı? ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha hoşuma gitti, sağolun , memo – 496

15. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım

16. Bu konu : ” ‘Yahudi uzay lazerleri’ Marjorie Taylor’ın açıklamalarının Trump’la ilişkisi olduğu için göz ardı edildiğini düşünen başka kimse var mı? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 283

17. Bingöl dan kimler var. ‘Yahudi uzay lazerleri’ Marjorie Taylor’ın açıklamalarının Trump’la ilişkisi olduğu için göz ardı edildiğini düşünen başka kimse var mı? . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun , ziya – 31

18. Bartın dan kimler var. ‘Yahudi uzay lazerleri’ Marjorie Taylor’ın açıklamalarının Trump’la ilişkisi olduğu için göz ardı edildiğini düşünen başka kimse var mı? . Selamın aleyküm paylaşımınız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 250

19. Slm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

20. Siirt merkezden ben Emine. Mrb sayfa inan ki çok güzel, tebrikler 18-04-2021 15:59:29

21. Gaziantep merkezden ben . Selam herkese web sitesi vallaha mükemmel, sağolun 23-04-2021 02:05:52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link